آماده ورود به نبردهای بزرگ تر از مبارزه با داعش هستیم

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، رئیس سازمان الحشد الشعبی با تاکید بر اینکه مسئولیت الحشد الشعبی دفاع از اعتبار عراق و همبستگی میان شیعه و سنی است، گفـت که امروز الحشد از آمادگی بیش تر برای ورود به بزرگ ترین نبردها برخوردار است.

آماده ورود به نبردهای بزرگ تر از مبارزه با داعش هستیم

به گزارش خبرنگاران، فالح الفیاض رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق روز جمعه تاکید کرد که این سازمان توانست یک همبستگی میان اهل تسنن و شیعیان ایجاد کند که یک موفقیت بزرگ برای عراق بود.

الفیاض امروز طی نطقی به مناسبت هفتمین سالگرد تأسیس الحشد الشعبی گفت: خون شهدای الحشد امانتی بر گردن ماست و باید از الحشد در برابر هر گونه خطری محافظت شود.

رئیس الحشد الشعبی گفت: مردم در مسئله وحدت عراق راه حل های نصف و نیمه را نمی پذیرند و اجازه تقسیم این کشور را هم نمی دهند. مردان الحشد الشعبی در کنار دستگاه های امنیتی محافظان عراق و وحدت این کشور و فرزندان آن هستند.

وی وحدت عراق و نیروهای مسلح آن را برای عراقی ها باعث افتخار دانست و گفت: اعتبار کشور عراق یکی از موارد بسیار با اهمیت است و الحشد الشعبی کسی است که از اعتبار کشور دفاع می کند.

الفیاض تاکید کرد: الحشد الشعبی که با داعش جنگید و بهترین فرماندهان خود را در راه دفاع از عراق تقدیم کرد، امروز از تجهیزات و آمادگی بیش تر برای ورود به بزرگ ترین نبردها برخوردار است و هیچ کسی نمی تواند بر آن غلبه کند.

رئیس سازمان الحشد الشعبی گفت: الحشد الشعبی توانست یک همبستگی سنی و شیعه ایجاد کنند که سایر نیروها قادر به انجام آن نبودند و این یک موفقیت بزرگ برای عراق است.

منبع: فارس

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1915

به "آماده ورود به نبردهای بزرگ تر از مبارزه با داعش هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده ورود به نبردهای بزرگ تر از مبارزه با داعش هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید