احضار وزیر ورزش به مجلس به خاطر قرارداد ویلموتس

به گزارش تور ترکیه ارزان، احسان قاضی زاده هاشمی از احضار وزیر ورزش و جوانان به مجلس برای ارائه توضیحاتی درباره فدراسیون فوتبال و قرارداد ویلموتس اطلاع داد.

احضار وزیر ورزش به مجلس به خاطر قرارداد ویلموتس

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش ایسنا، پس از صحبت هایی که احسان قاضی زاده هاشمی درباره قرارداد مارک ویلموتس و مبلغ سه میلیون یورویی دستمزد او و همین طور الزام رییس فدراسیون فوتبال برای حضور در مجلس بیان کرد، مهدی تاج با حضور در یکی از برنامه های تلویزیونی این ادعا را رد کرد و گفت: قرارداد سرمربی تیم ملی سه میلیون یورو نیست و لزومی ندارد در این باره به مجلس برود.

البته تاج در این گفت وگو درباره این که باید درباره شرحاتی به مجلس شورای اسلامی برود هم بیان کرد: در مجلس شورای اسلامی حاضر نخواهد شد و اگر نمایندگان مجلس می خواهند شرحات او را بشنوند به وسیله تلویزیون هم می توانند اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

در همین رابطه احساس قاضی زاده هاشمی صبح امروز در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه مجددا بیان کرد: طبق قانون نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر همه امور نظارت دارند. ما براساس وظیفه نظارتی خود وزیر ورزش و جوانان را به مجلس شورای اسلامی فرا می خوانیم تا شرحاتی درباره قرارداد سرمربی تیم مربی ارائه کند.

وی ادامه داد: البته وزیر ورزش باید قرارداد اصلی سرمربی تیم ملی که به زبان فرانسه و یا انگلیسی نوشته شده را با خود به مجلس شورای اسلامی بیاورد. حال اگر آقای تاج دوست داشت می تواند همراه آقای وزیر به مجلس بیاید. اگر هم دوست نداشت نیایند ما براساس رای اعتمادی که به وزیر ورزش داده ایم از او درباره قرارداد سرمربی تیم ملی شرح می خواهیم.

وی در ادامه دوباره تاکید نمود: قرارداد مارک ویلموتس به یورو بسته شده و جمع قرارداد سرمربی و دستیارانش سه میلیون یورو است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 806

به "احضار وزیر ورزش به مجلس به خاطر قرارداد ویلموتس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احضار وزیر ورزش به مجلس به خاطر قرارداد ویلموتس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید