ادامه بی توجهی دولت ترامپ به کودک سربازها

به گزارش تور ترکیه ارزان، در حالی که رسانه های خبری دنیا خواهان توجه به جمعیت گسترده آسیب پذیر بی دفاع غیرنظامیان در مناطق جنگی شده اند، دولت ترامپ همچنان هیچ توجهی به غیرنظامیان بی دفاع به خصوص کودک سربازها ندارد.

ادامه بی توجهی دولت ترامپ به کودک سربازها

به گزارش گروه بین الملل تور ترکیه ارزان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، دولت ترامپ در حالی نسبت به غیرنظامیان بی دفاع در مناطق جنگی همچنان بی توجه است که رسانه های خبری دنیا خواهان توجه فوری و ویژه به وضعیت آنها به خصوص کودک سربازها شده اند.

دولت ترامپ اخیرا معافیت هایی را برای ممنوعیت هایی در نظر گرفته است که اعطای 115 میلیون دلار یاری امنیتی واشنگتن به کشورهایی را که از سوی وزارت خارجه آمریکا متهم به استخدام و اجیر کردن کودک سرباز هستند، بلوکه نموده است.

دولت ترامپ با صدور این مجوز جنجالی به این کشورها برای بهره بردن از یاری های امنیتی ایالات متحده، عملا بی توجهی خود را به اقدام این کشورها در به کار گیری کودک سربازها نشان داده است.

ایالات متحده یکی از معدود کشورهای دنیا است که اهرم فشار لازم برای انتها داده به استفاده از کودک سربازها را در اختیار دارد و با تصویب قوانینی مانع از آن شده است که دولتهای خارجی که از بچه ها در جنگ سوء استفاده می نمایند، از یاری های نظامی و امنیتی دولت آمریکا استفاده نمایند.

بر اساس قانونی که در سال 2019 تصویب شده، فهرستی شامل 11 کشور تدوین شده است که از بچه ها به عنوان سرباز استفاده می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 745

به "ادامه بی توجهی دولت ترامپ به کودک سربازها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه بی توجهی دولت ترامپ به کودک سربازها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید