ادرار پارتی برای مبارزه با ویروس کرونا!

به گزارش تور ترکیه ارزان، بسیاری از هندوها معتقدند گاو حیوان مقدسی است و بعضی معتقدند که نوشیدن ادرار گاو خواص دارویی دارد به همین دلیل، گروهی از هندوها میزبان مهمانی به صرف نوشیدن ادرار گاو بودند چرا که معتقدند ادرار گاو از ابتلا به ویروس کرونا جلوگیری می نماید!

ادرار پارتی برای مبارزه با ویروس کرونا!

به گزارش تور ترکیه ارزان، ایسنا به نقل از رویترز نوشت: کارشناسان بارها تاکید نموده اند که ادرار گاو بیماری هایی چون سرطان را درمان نمی کند و هیچ سندی دال بر اینکه ادرار گاو می تواند از ابتلا به ویروس کرونا جلوگیری کند، وجود ندارد.

با این حال مهمانی مذکور به میزبانی گروهی موسوم به اتحادیه هندوهای کل هند در مقر این گروه در دهلی نو برگزار گشت که در آن 200 تن شرکت داشتند و سازمان دهندگان امیدوارند میزبان مهمانی های مشابهی در دیگر نقاط هند باشند.

اوم پراکاش، یکی از اشخاص شرکت کننده در این مهمانی گفت: ما 21 سال است که ادرار گاو می نوشیم. ما همچنین در مدفوع گاو حمام می کنیم. ما هرگز لزوم استفاده از داروهای انگلیسی را احساس ننموده ایم.

چاکراپانی ماهاراج، رئیس اتحادیه هندوهای کل هند در حالی که قاشقی پر از ادرار گاو را در نزدیکی صورت یک کاریکاتور ویروس کرونا گرفته بود، برای عکاس ها ژست می گرفت.

رهبرانی از حزب ناسیونالیست هندو نارندرا مودی، نخست وزیر هند نیز از استفاده از ادرار گاو به عنوان یک دارو و درمانی برای سرطان حمایت نموده اند.

یکی از رهبران ایالت آسام وقع در شمال شرق هند اوایل ماه جاری میلادی به قانون گذاران گفته بود که ادرار و مدفوع گاو می تواند برای درمان ویروس کرونا مورد استفاده قرار گیرد!

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1034

به "ادرار پارتی برای مبارزه با ویروس کرونا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادرار پارتی برای مبارزه با ویروس کرونا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید