اسلامی: سامانه جامع املاک تا خاتمه سال در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار می گیرد

به گزارش تور ترکیه ارزان، وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اقدامات خوبی برای ساخت مسکن و خانه دار شدن در دست انجام است، گفت: سامانه جامع املاک تا خاتمه سال از سوی وزارت راه و شهرسازی در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار می گیرد.

اسلامی: سامانه جامع املاک تا خاتمه سال در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار می گیرد

به گزارش گروه مالی تور ترکیه ارزان، محمد اسلامی در پاسخ به این سوال که مردم این روز ها شاهد کوشش های دولت برای خانه دار کردن مردم و یاری به مستأجران و بالا بردن قدرت خرید مسکن هستند، گفت: نهضت خانه سازی به راه افتاده است و همانطور که می بینید در طرح اقدام ملی مسکن 400 هزار واحد مسکونی برای اقشار مختلف کشور احداث خواهد شد.

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی برای خانه دار شدن و بالا بردن قدرت خرید در دست انجام است، گفت: اولین اقدام مثبت بعد از شروع طرح ملی مسکن، طراحی سامانه جامع املاک است که تا خاتمه سال جاری در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار می گیرد.

وزیر راه و شهرسازی گفت: سامانه جامع املاک یاری خواهد نمود که عرضه مسکن فراوان تر شده و بیشتر گردد.

اسلامی در پاسخ به این سوال که تحلیل شما از بخش مسکن چیست، گفت: شرایط مسکن فقط مربوط به بخش مسکن نیست و متأثر از شرایط مالی است.

لازم به ذکر است این روز ها طرح اقدام ملی مسکن که قرار است 400 هزار واحد مسکونی برای اقشار متوسط احداث گردد، شروع شده و متقاضیان واجد شرایط به زودی با مراجعه به مراکز اعلام شده اقدام به واریز آورده خود حدود 30 تا 40 میلیون تومان خواهند کرد. همچنین وزارت راه و شهرسازی در صدد است تا برای دهک های یک تا سه و کم درآمد 200 هزار واحد مسکونی احداث کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 974

به "اسلامی: سامانه جامع املاک تا خاتمه سال در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسلامی: سامانه جامع املاک تا خاتمه سال در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید