افزایش 3 برابری اختلافات زوجین در قرنطینه

به گزارش تور ترکیه ارزان، مدیرکل مشاوره و امور روانشناختی بهزیستی کشور گفت: میزان تماس های زوجین مربوط به اختلافات خانوادگی در دوران قرنطینه و کرونا با صدای مشاور بهزیستی با شماره 1480 نشان می دهد آمارهای اختلافات بین زوجین، سه برابر افزایش یافته است.

افزایش 3 برابری اختلافات زوجین در قرنطینه

به گزارش تور ترکیه ارزان، بهزاد وحیدنیا در گفت وگو با ایرنا اضافه نمود: در دوران قرنطینه، ساعات تماس زوج ها و مدت زمان تعامل آن ها با یکدیگر بیشتر است و اختلافات زناشویی افزایش می یابد.

وی اعلام نمود: شرایط خاص کرونا موجب شده تا روزانه چهار هزار تماس با صدای مشاور بهزیستی کشور از ساعت هشت صبح گرفته گردد.

مدیرکل مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور گفت: به طور مثال بعضی اختلافات زوجین مربوط به اختلافات بر سر مسائل رعایت اصول بهداشتی و هنگام بیرون رفتن یکی از اعضای خانواده است.

وحیدنیا با اشاره به تعطیلی مدارس به خاطر کرونا گفت: الگوی رفتاری اضطراب بچه ها ناشی از شرایط کرونا با بزرگسالان متفاوت است و خود را در قالب بیش رفتاری و رفتارهای تکانشی نشان می دهد که ممکن است خانواده ها آن را نشناسند و آستانه تاب آوری و تحمل کم داشته باشند و منجر به درگیری در خانواده گردد.

وی ادامه داد: بچه ها در شرایط کنونی بخشی از انرژی بیرون خود را داخل خانه آورده اند و ممکن است بین زوج ها، اختلافات بر سر تربیت فرزند پیش آید.

به گزارش ایرنا، فاصله گذاری اجتماعی طرحی است که با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور اجرایی شد.

تا به امروز 41495 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند، 2757 نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت نموده و 13911 نفر نیز بهبود یافته اند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 31 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1078

به "افزایش 3 برابری اختلافات زوجین در قرنطینه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 3 برابری اختلافات زوجین در قرنطینه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید