ایندیپندنت: 51 درصد آمریکایی ها معتقدند ترامپ به صندلی کشورشان لطمه زده است

به گزارش تور ترکیه ارزان، نظرسنجی روزنامه ایندیپندنت نشان می دهد که 51 درصد آمریکایی ها معتقدند که دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا به صندلی کشورشان در جهان لطمه زده است.

ایندیپندنت: 51 درصد آمریکایی ها معتقدند ترامپ به صندلی کشورشان لطمه زده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، نتایج این نظرسنجی که آدینه شب منتشر شد، حاکی است که 36 درصد پاسخ دهندگان آمریکایی نیز می گویند که ترامپ صندلی کشورشان را بهبود بخشیده است.

همچنین 51 درصد پرسش شوندگان گفتند که به نظر آنها ترامپ، آمریکا را در معرض خطرات بیشتری قرار داده است اما 34 درصد اعلام کردند که وی، کشورشان را امن تر نموده است.

علاوه بر این، یک سوم پاسخ دهندگان گفتند که ترامپ آمریکا را دوباره عظمت بخشیده است اما 51 درصد شرکت کنندگان با این دیدگاه مخالفت کردند.

این در حالی است که خروج ترامپ از پیمان ها و توافقنامه های بین المللی با مخالفت گسترده در داخل و خارج آمریکا روبرو شده است. همچنین رویکرد وی در قبال اختلافات و تنش های نژادی با نقدها زیادی روبرو شده است.

در حالی که 31 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی ایندیپندنت اعلام کردند که رویکرد ترامپ در قبال روابط نژادی، خوب بوده است، 53 درصد دیگر با این نظر مخالفت کردند.

همچنین فقط 25 درصد پاسخ دهندگان گفتند که ترامپ از تفرقه در آمریکا کاسته است اما 56 درصد با این نگرش مخالف بودند.

این در حالی است که اغلب نظرسنجی ها نشان می دهد که ترامپ در انتخابات سوم نوامبر (13 آبان) از رقیب دموکراتش جو بایدن شکست خواهد خورد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1469

به "ایندیپندنت: 51 درصد آمریکایی ها معتقدند ترامپ به صندلی کشورشان لطمه زده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایندیپندنت: 51 درصد آمریکایی ها معتقدند ترامپ به صندلی کشورشان لطمه زده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید