تاثیر کمربند فراصوت تیلاکس پرو بر روی انواع کمر درد

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، تاثیر کمربند فراصوت تیلاکس پرو بر هیچ شخصی پوشیده نیست که می تواند انواع دردها و التهاب های ناحیه کمر را التیام ببخشد.

تاثیر کمربند فراصوت تیلاکس پرو بر روی انواع کمر درد

امروزه بر هیچ شخصی پوشیده نمی باشد. این کمربند که با انرژی فراصوت فعالیت می نماید، می تواند انواع درد ها و التهاب های ناحیه کمر از جمله تنگی کانال نخاع، گرفتگی عضلانی و مواردی از این قبیل را التیام ببخشد.

از سوی دیگر باید بیان داشت که به یاری این کمربند می توان سرعت خون رسانی و گردش خون را در ناحیه کمر افزایش داد که این امر خود باعث بهبود بافت های آسیب دیده می گردد.

برای اینکه بیشترین تاثیر کمربند فراصوت تیلاکس پرو بر روی انواع کمر درد را مشاهده نمایید، بهتر است تا شب ها قبل از خوابیدن حداقل 2 ساعت از آن استفاده نمایید.

یکی از سوالاتی که بیشتر مصرف نمایندگان در مورد تاثیر کمربند فراصوت تیلاکس پرو بر روی انواع کمر درد مطرح می نمایند، ضخامت لباس های زیر کمربند است.

در این خصوص باید بیان نمود که ضخامت لباس اثری بر روی عملکرد و بازدهی دستگاه نداشته و با خیال راحت می توانید زیر کمربند از هر لباسی استفاده کنید.

نحوه تاثیر کمربند فراصوت تیلاکس پرو بر روی انواع کمر درد:قطعا شما نیز در طول زندگی خود گاها با دردهای عضلانی، مفصل و مواردی از این قبیل روبرو شده اید که دکتر برای بهبود از فیزیوتراپی استفاده نموده است. جالب است در نظر داشته باشید که در فیزیوتراپی از فرکانس های بسیار پایین برای از بین بردن تاثیرات درد استفاده می گردد(بدون احتساب زمان رفت و آمد در ترافیک و معطلی برای نوبت و هزینه های آن).

با این شرح می توان دریافت که این کمربند طبی فراصوت تیلاکس پرو تا چه میزان می توانند بر روی بهبود شرایط عمومی بیماران تاثیر بگذارند و گرفتگی ها؛ تورم و درد را تسکین دهند.

از جمله موارد مورد استفاده کمربندهای تیلاکس پرو می توان به درمان:

-درد ناحیه کمر

-گرفتگی عضله

-تورم مفاصل

-درد های ناشی از خستگی

-اسپاسم

-دردهای ناشی از دیسک

و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

آشنایی بر تاثیر کمربند فراصوت تیلاکس پرو بر روی انواع کمر درد:

- دیسک کمر:امروزه عارضه دیسک یکی از شایع ترین درد های کمری است که افراد با آن روبرو هستند. این مشکل عموما در بخش پایینی کمر رخ می دهد و با بالاتر رفتن سن بیشتر نمایش داده می گردد. برای اینکه پزشکان بتوانند درد ناشی از خشک شدن دیسک ها را کاهش دهند از کمربندهای فراصوت مذکور استفاده می نمایند.

-درد های سیاتیک:یکی از تاثیر کمربند فراصوت تیلاکس پرو بر روی انواع کمر درد، درمان درد های سیاتیک است زیرا می تواند بافت های عصبی مجاور ستون فقرات را منعطف سازد. با آزادسازی این بافت طبیعتا درد کمتر شده و فرد به زندگی عادی خود باز خواهد گشت.

-درد های مکانیکی کمر:امواج این کمربند دارای بسامد بالایی بوده و به راحتی می توانند سلول های درد را تحریک نمایند. این تحریک و لرزش باعث ایجاد حفره هایی در بافت می گردد که گرما فراوری نموده و گردش خون را افزایش می دهد. از سوی دیگر می تواند چسبندگی بافتی را کاهش داده و از التهاب ها نیز جلوگیری نماید.

چرا استفاده از کمربند های تیلاکس پرو توصیه می گردد؟

با توجه به آنالیز های اجرا شده هیچ ضرر و عیبی در مورد این روش گزارش نشده است اما در مقابل مزایای زیر برای آن بیان شده است:

-بیماران به یاری این روش احتیاج به جراحی نخواهند داشت.

-این روش دردی به بیمار تحمیل نمی نماید.

-کمربند مذکور هیچگونه اشعه خطرناکی وارد نمی نماید. به عبارت دیگر اشعه صوتی با بسامد بالا ضرری برای بدن نخواهد داشت.

-امواج این کمربند بر روی کلاژن سازی و ترمیم بافت های آسیب دیده تاثیر مستقیم دارند.

نحوه استفاده:

تمام افراد در منزل می توانند از این کمربند ها برای مناطق آسیب دیده یا نواحی که در آن احساس درد می نمایند، بهره ببرند. عموما پیشنهاد می گردد که در هر 24 ساعت به مدت 2 ساعت از مزایای این کمربند بهره ببرند تا التهاب اولیه از بین فرایند.

استفاده از کمربند مذکور محدودیت سنی نداشته و در هر رده سنی می توان از آن بهره برد.همیشه باید در نظر داشت که این کمربند از امواج صوت که در سونوگرافی ها نیز استفاده می گردد؛ بهره می برد لذا دارای سابقه ایمنی می باشد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 26 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1789

به "تاثیر کمربند فراصوت تیلاکس پرو بر روی انواع کمر درد" امتیاز دهید

1 کاربر به "تاثیر کمربند فراصوت تیلاکس پرو بر روی انواع کمر درد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاثیر کمربند فراصوت تیلاکس پرو بر روی انواع کمر درد"

1 دیدگاه

hadise 2 خرداد 1400

عالیه . من خریدم و استفاده کردم کلی دردمو تسکین داد. استفاده ازش خیلی آسونه و مخصوصا شبا کلی دردو کم میکنه . کسانی که درد شدید دارن توصیه میکنم حتما استفاده کنن و تاثیرشو خواهند دید.

پاسخ به hadise
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید