تجارت در تایلند

به گزارش تور ترکیه ارزان، یکی از اهدافی که گرشگران را به سوی کشور تایلند می‌کشاند، تجارت است. کشور تایلند مقررات خوبی برای آزاد سازی و تجارت آزاد، ثبات اجتماعی و سیاسی دارد و یک کشور عالی برای رشد کسب و کار تاجران است.

تجارت در تایلند

برای شروع کسب و کار تجاری خود در کشور تایلند اول باید شرکت ثبت نمایید. هنگام شروع تجارت در تایلند، باید اطلاعات لازم در مورد قانون کسب و کار و ثبت نام داشته باشید. برای شرکت های خارجی ، توصیه می شود از وکیل تایلندی که آشنایی کامل با خدمات حقوقی و اطلاعات کافی در راه اندازی یک کسب و کار و کسب موفقیت در مشاغل دارند ، مشورت نمایید. قبل از شروع کسب و کار خود در کشور تایلند به شما توصیه می‌کنیم یکبار با تور تایلند همراه شوید و در مورد این کشور اطلاعات کسب کنید.

مهمترین محصولات صادراتی در تایلند نفت خام، مواد شیمیایی ، دستگاه‌های الکترونیکی، پنل‌های مدارهای الکترونیکی ، ماشین‌آلات ، آهن و فولاد ، رایانه و قطعاتش ، سنگ‌های معدنی ، کشتی و قایق ، طلا و نقره می‌باشند.

مراحل ایجاد کسب و کار در تایلند

  • ثبت شرکت : حداقل 3 نام را برای دفتر توسعه کسب و کار بفرستید. اسامی خاصی وجود ندارد که توسط دستورالعمل رزرو دفتر نامگذاری شده است. اسامی نباید یکسان و یا نسبتا نزدیک به سایر شرکت ها باشد .
  • فایل تفاهم نامه ی انجمن شرکت: ارسال یادداشت مرتبط با لیست مدیران شرکت و سهامداران به اداره ثبت نام تجاری.
  • برگزاری جلسه قانونی : این به منظور تشکیل لیست سهامداران و انتصاب مدیران است.
  • باز کردن حساب بانکی برای شرکت : سهامداران باید ظرف مدت 30 روز پس از تصویب ، برای شرکت حساب بانکی افتتاح کنند .
  • ثبت شناسه ی مالیاتی : در طی 60 روز از ثبت نام یا شروع ثبت نام ، یک شناسه مالیاتی از اداره درآمد کسب نمایید.
انتشار: 21 دی 1396 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 48

به "تجارت در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجارت در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید