حمله دوباره قالیباف به دولت: آقایان الفبای امنیت را نمی دانند ، نمایندگان چرا باج می دهند؟

به گزارش تور ترکیه ارزان، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت آن گفت: در قضیه بنزین نمایندگان مجلس می گویند ما خبر نداشتیم رئیس جمهور هم می گوید من روز بعد متوجه شدم، بالاخره چه کسی جوابگوی این قضیه است و چرا دلیل افزایش قیمت بنزین را هنوز شفاف به مردم نگفتند؟

حمله دوباره قالیباف به دولت: آقایان الفبای امنیت را نمی دانند ، نمایندگان چرا باج می دهند؟

از گردش 360 به دور دنیا دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش خبرنگاران، محمد باقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه جمعیت پیشرفت و عدالت استان کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی دوباره به دولت یازدهم حمله کرد. بخش های مهم اظهارات قالیباف در این نشست به نقل از تسنیم در زیر آمده است:

* اگر از من سؤال نمایند انقلابی کیست؟ می گویم هر که بتواند کارآمدی دین را به اثبات برساند. یک سرباز ولایت، انقلابی و خدمتگزار به مردم است و خودمان را باید از دسته بندی ها و گروه بندی ها دور کنیم چرا که رسالت ما به اثبات رساندن کارآمدی دین است.

* نگرانی امام(ره) از این بود که نتوانیم غرب زده ها و پرورش یافته های فرهنگ غرب را کنار بگذاریم. امام(ره) فرمود اجازه ندهید انقلاب دست نامحرمان بیفتد و از نظر من نامحرمان همان غربزدگانی هستند که در جای جای کشور قدرت را در دست گرفتند.

* دوستان انقلابی، دور هم جمع بشوید، شعار بدهید و مرگ بر آمریکا را بگویید اما اساس آن این است که باید کار کنیم و این کشور را به پیش برده و فقر و محرومیت و تبعیض در کشور را جمع کنیم.

* شعار دادن تنها آب به آسیاب دشمن ریختن است و هم باید خوب کار کنیم و هم کار خوب انجام بدهیم.

* کار زیاد می گردد اما کار خوب نمی گردد چرا که برنامه ریزی ها دقیق و صحیح نیست و باید روش درست را انتخاب کرد.

* برخی وقت ها هم که هیچ کاری نمی گردد و وقتی هم که می خواهند کار نمایند می گردد قضیه بنزین. کسی اگر الفبای امنیت عمومی را بداند و ذره ای به مردم اعتقاد داشته باشد و آنها را محترم بداند چنین تصمیمی نمی گیرد و این هزینه را به کشور تحمیل نمی نماید.

* شرایط آنقدر سخت شده که برخی اوقات در دفاع از نظام اسلامی زبان کوتاه می گردد، زمانی که یک دانشجو سؤال می نماید چرا این تصمیم گرفته شد، پاسخی برای آن نیست.

* باید مجلس ما کارآمد گردد. فارغ از مسائل جناحی صحبت می کنم و در 10 دوره قبل مجلس سیر نزولی داشته و کارنامه مجلس قابل دفاع نیست.

* امروز مجلس ما در رأس امور نیست چرا که کارآمد نیست. 290 نفری که در مجلس هستند به رسالت اصلی خود عمل نکردند چرا که مجلس جای کارنامه تکی نماینده نیست و کارنامه همه مجلس است. ممکن است نماینده ای با وزیری صحبت کند و جاده ای را آسفالت کند، اما روستایی ای که ببیند با یک آسفالت سرمایه اصلی خود را از دست داده می گوید آسفالت نمی خواهم، مشکل اصلی من را که اقتصادم هست حل کنید. چرا باج می دهید؟ این که حالا یک پروژه آسفالت اجرا بگردد یا نگردد چه اهمیتی دارد. ما مجلسی می خواهیم که چهره هایی متعهد، مؤمن و وفادار به مردم و نظام اسلامی را داشته باشد.

* در قضیه بنزین نمایندگان مجلس می گویند ما خبر نداشتیم رئیس جمهور هم می گوید من روز بعد متوجه شدم، بالاخره چه کسی جوابگوی این قضیه است و چرا دلیل افزایش قیمت بنزین را هنوز شفاف به مردم نگفتند.

* خیلی راه های اصولی دیگری وجود دارد که کاهش مصرف بنزین را داشته باشیم. مصرف بنزین با افزایش قیمت آن کاهش پیدا نخواهد کرد و حتماً چند وقت آینده خواهیم دید که مصرف بنزین تغییری نکرده است.

* از زیر سایه خدا به دنبال کدخدا رفته اند. وقتی زیر سایه کدخدا رفتی مردم را محرم نمی دانید و جوانان را در تحول و توسعه کشور مشارکت نمی دهید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 بهمن 1398 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 821

به "حمله دوباره قالیباف به دولت: آقایان الفبای امنیت را نمی دانند ، نمایندگان چرا باج می دهند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله دوباره قالیباف به دولت: آقایان الفبای امنیت را نمی دانند ، نمایندگان چرا باج می دهند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید