خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سرمربی تیم پاراگلایدر: کارشکنی میزبان شانس مدال را از ایران ربود

به گزارش تور ترکیه ارزان، سرمربی و سرپرست تیم ملی پاراگلایدر گفت: تیم داوری پاراگلایدر بازی های آسیایی 2018 اندونزی با کارشکنی و همراهی میزبان شانس کسب مدال تیمی را از ایران ربود.

خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سرمربی تیم پاراگلایدر: کارشکنی میزبان شانس مدال را از ایران ربود

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی تور ترکیه ارزان از اندونزی، محمد رازقی روز آدینه درباره نخستین حضور تیم پاراگلایدر در رقابت های آسیایی اضافه نمود: تیم سه نفره ما در انفرادی و تیمی تا نزدیکی کسب مدال پیش رفتند اما ناداوری ها این فرصت را از ایران گرفت. این در حالی بود که انتظار کسب یک مدال وجود داشت اما ناداوری مانع این کار شد.

وی ادامه داد: تیم های اندونزی، تایلند، چین و کره جنوبی حریفان اصلی ما در قاره کهن بودند و با توجه به اینکه ما در تیمی تا روز مدال پیش رفته بودیم اما میزبان کارشکنی کرد و مدال ها بین همان چهار کشور نخست توزیع شد.

سرمربی تیم ملی پاراگلایدر گفت: از نظر قدمت ایران در ورزش های هوایی پیشترفته تر است اما این رشته جدی گرفته نشده و با ترکیب ناقص به این رقابت اعزام شد و اگرسهمیه تیم کامل گرفته می شد در تیمی و انفرادی مدال می گرفتیم. با اینکه تیم دیرتر تشکیل شد اما کسب این عناوین جای بهانه نیست.

عضو کمیته مسابقات فدراسیون جهانی هوانوردی با تاکید بر اعتراض ایران به ناداوری گفت: با توجه به اینکه عضو کمیته مسابقات فدراسیون جهانی هستم، موضوع ناداوری در رقابت ها را با سند به فدراسیون جهانی گزارش دادم و اعلام کردم که میزبان حداکثر استفاده را برای خود در این رشته نموده است.

وی ادامه داد: اندونزی میزبان رقابت ا در حالی اجازه تمرین به نمایندگان حاضر در این رویداد را ممنوع نموده بود که تنها بازیکنان خود اجازه تمرین داشتند و اسناد آن هم موجود است.

منبع: تسنیم
انتشار: 22 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 718

به "خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سرمربی تیم پاراگلایدر: کارشکنی میزبان شانس مدال را از ایران ربود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سرمربی تیم پاراگلایدر: کارشکنی میزبان شانس مدال را از ایران ربود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید