دانستنی های تور تایلند

به گزارش تور ترکیه ارزان، قبل از این که فکر سفر به کشوری به ذهن شما خطور کند باید اطلاعاتی کلی در مورد آن داشته باشد. به طور مثال اگر ندانید که در کشور تایلند آب لوله کشی غیر قابل آشامیدن است چه اتفاقاتی برای شما خواهد افتاد.

دانستنی های تور تایلند

قبل از همراهی با تور تایلند باید گواهی سلامت و یا کارت واکسیناسیون خود در برابر بیماری هایی مانند آبله، وبا، تب زرد خود را بگیرید .

فقط در صورتی می توانید وارد کشور تایلند شوید که در هنگام ورود، پاسپورت شما برای مدت حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. شهروندان آمریکا، کانادا و انگلیس اگر قصد اقامتی کمتر از 30 روز را داشته باشند برای ورود به این کشور نیازی به ویزا ندارند. به هر فرودگاه بین المللی تایلند که وارد شوید باید 500 بات مالیات پرداخت کنید، مسافران پروازهای داخلی باید 40 بات بدهند. قاچاق مواد مخدر، مجازات اعدام در پی دارد، تحت هیچ شرایطی نباید موادمخدر وارد این کشور نمایید.

این کشور گردشگران تور تایلند خیلی زیادی دارد و محلی بسیار امن برای بازدید کنندگان خارجی می باشد چون پلیس ها به شدت مراقب ایمنی گردشگران هستند.  خشونت علیه گردشگران خیلی به ندرت اتفاق می افتد اما باید مراقب جیب بران باشید و حواستان به خرید اجناس فیک هم باشد. 

تایلند یک کشور استوایی با آب و هوای گرم و مرطوب است. بین مارس تا می کشور در گرم ترین روزهای خود می‌باشد و دمای متوسط آن حدود 34 درجه سانتی گراد می باشد. از نوامبر تا فوریه بادهای موسمی شمال شرقی به سرعت دما را پایین می آورند، در این زمان در بانکوک دمای هوا چیزی بین 18 تا 32 درجه سانتی گراد است و در بخش های شمالی کشور حتی دما از این هم پایین ترمی آید. هوا از فوریه تا مارس (بهمن و اسفند) در بهترین حالت خود قرار دارد، ملایم است و سواحل هم بسیار آب و هوایی مطبوع دارند.

انتشار: 5 آذر 1396 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 33

به "دانستنی های تور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانستنی های تور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید