دریاچه نیلوفر قرمز در تایلند

به گزارش تور ترکیه ارزان، دریاچه نیلوفر قرمز یکی از جاذبه‌های اصلی تور تایلند برای بازدید از شگفتی‌ها است. گل های نیلوفری بیشتر در ماه ژانویه به چشم می خورند. این گل ها در سپیده دم باز می‌شوند.

دریاچه نیلوفر قرمز در تایلند

نام این دریاچه، کومفاواپی است که دریاچه ای کم عمق در شمال تاینلد است و عمق آن حداکثر 1 متر است با این حال، وسعت این دریاچه تقریبا 32 کیلومتر است و به دلیل وسعت زیاد آن است که خیلی ها به آن دریا می گویند. این دریاچه مطمئنا یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری تایلند است که نباید از دست داد.

گل های نیلوفری بیشتر در ماه ژانویه به چشم می خورند. این گل ها در سپیده دم باز می شوند و هر روز اطراف ظهر بسته می شوند بنابراین اگر دوست دارید تا منظره ی زیبایی از آن ها داشته باشید، باید در انتخاب زمان دقت کنید. بعد از رسیدن به دریاچه در تور تایلند می ‌توانید قایقی اجاره نمایید و به بازدید جاذهبه‌های انین دریاچه بروید.

در میان راه با قایق های دیگر و ماهیگیران محلی روبرو می شوید که سعی دارند تا از این آب های قرمز رنگ ماهی بگیرند، دیدن این تصاویر در جلوی چشمانتان، یک تابلوی بی نظیر از آفریده های خداوند را به ذهن تان می آورد. آهسته آهسته که جلوتر می روید، خودتان را در خیل نیلوفرها می بینید، اینجا جایی است که سکوت محض حکم فرماست و فقط شمایید و یک دنیا زیبایی پس تا می توانید از منظره جلوی چشمانتان به همراه سکوت در تور تایلند استفاده نمایید.

دریاچه ی نیلوفر قرمز در بخش شمالی تایلند و در استان اودون تانی قرار دارد. از پایتخت تایلند یعنی شهر بانکوک برای اودون تانی، پرواز وجود دارد بنابراین می توانید سوار هواپیما شده و خودتان را به آنجا برسانید. بعد از رسیدن به فرودگاه اودون تانی باید 50 کیلومتر بپیمایید که تاکسی هایی از فرودگاه به این مقصد وجود دارند.

انتشار: 5 آذر 1396 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 29

به "دریاچه نیلوفر قرمز در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریاچه نیلوفر قرمز در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید