زمان واریز عیدی کارکنان دولت اعلام شد

به گزارش تور ترکیه ارزان، رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت عیدی یک میلیون و 200 هزار تومانی کارکنان و بازنشستگان دولت با حقوق بهمن ماه خبر داد.

زمان واریز عیدی کارکنان دولت اعلام شد

خبرآنلاین: محمدباقر نوبخت در گفتگویی تلویزیونی درباره مصوبه هیأت وزیران برای میزان حقوق خاتمه سال کارکنان دولت گفت: طبق ماده 75 قانون مدیریت خدمات کشوری که عیدی هر سال را بر مبنای 5 هزار امتیاز به تصویب هیأت وزیران موکول کرد، و در نشست هیات وزیران یک میلیون 200 هزار تومان برای تمام کارکنان و بازنشستگان دولتی در نظر گرفته شد و به تصویب هیأت وزیران رسید.

وی با اشاره به اعلام خبر میزان عیدی یک میلیون و 100 هزار تومانی از سوی پایگاه اطلاع رسانی دولت گفت: این رقم اعلام شده به دلیل اشتباه تایپی بوده است. البته با توجه به اینکه عیدی بر مبنای 5 هزار امتیاز محاسبه شده، میزان آن تقریباً حدود یک میلیون و 100 هزار تومان بود اما با عنایت به اینکه میزان رشد حقوق در سال جاری 20 درصد در نظر گرفته شده بود، هیئت وزیران نیز بر مبنای همین میزان افزایش، میزان عیدی را یک میلیون و 200 هزار تومان در نظر گرفت.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: عیدی خاتمه سال کارکنان و بازنشستگان دولت انشاالله در خاتمه بهمن ماه به حساب آنها واریز می شود.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 949

به "زمان واریز عیدی کارکنان دولت اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان واریز عیدی کارکنان دولت اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید