تجربه زندگی ارزان در تایلند

به گزارش تور ترکیه ارزان، تایلند یکی از کشورهای ارزان قاره آسیا برای بازدید می‌باشد. با این که زندگی در این کشور بسیار ارزان است، برای ارزان‌تر شدن آن باید نکاتی را که در این مقاله گردآوری شده است، مطالعه نمایید.

تجربه زندگی ارزان در تایلند

کرایه موتور در تایلند

کرایه موتور در کشور تایلند، برای شما پول زیادی را بسته به مدت زمان سفر شما باعث کاهش هزینه‌ها خواهد شد. البته به این نکته نیز توجه نمایید که کرایه موتور می‌تواند مهیج‌تر باشد. در این کشور می‌توانید با 3 تا 4 هزار بات در ماه یک موتورسیکلت 125 سی‌سی کرایه نمایید.

سفر در تایلند با بلیط شبانه یا کلاس‌های ارزان‌تر

برای کاهش هزینه‌های حمل و نقل خود در تایلند می‌توانید از اتوبوس و یا قطار شبانه استفاده کنید. بلیت شبانه ارزان‌تر از نوع روزانه آن است. این بلیت‌های شبانه حتی برای سفرهایی که به صورت 24 ساعته نیز انجام می‌شوند باعث می‌شود هزینه کرایه اتاق شما نیز کاهش پیدا کند. البته سفر در شب خسته‌کننده و طولانی‌تر می‌باشد اما معمولا کولر اتوبوس‌ها خوب است و می‌توانید بخوابید.

در تایلند آشپزی کنید

پختن غذا در این کشور دو مزیت اصلی دارد. اول این که غذا را خودتان پخته‌اید و به بهداشتا آن اعتماد دارید و دوم این که از غذای رستوران‌ها برای شما هزینه کمتری خواه داشت.

مراقلب تاکسی‌های تایلندی باشید

در این کشور حتی باید با تاکسی‌ها نیز چانه بزنید. یک راننده تاکسی در تایلند هرگز به شما که یک گردشگر تور تایلند ارزان هستید، قیمت عادلانه‌ای را نخواهد گفت. بسیار اتفاق افتاده که دوبرابر هزینه‌ سفر از شما پول بگیرند. یکی از راه‌های مقابله با این مشکل استفاده از تاکسی‌هایی می‌باشد که تاکسی‌متر داخلی دارند. هزینه‌ سفر با این تاکسی‌ها بسیار کمتر از تاکسی‌هایی می‌باشد که راننده قیمت آن را تعیین خواهد کرد.

انتشار: 7 مرداد 1396 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1

به "تجربه زندگی ارزان در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربه زندگی ارزان در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید