قبیله زنان گردن دراز در تایلند

به گزارش تور ترکیه ارزان، مردم قبیله زنان گردن دراز در تایلند با ظاهری که دارند بسیار معروف شده‌اند و حتی گردشگران با پرداخت مقداری پول با آنها عکس می‌گیرند. این زنان گردن دراز به یکی از جاذبه‌های عجیب این کور تبدیل شده‌اند.

قبیله زنان گردن دراز در تایلند

قبیله های گردن بلندی که در تپه پادااونگ واقع در شمال تایلند زندگی می کنند یکی از قبیله های شگفت انگیز جهان هستند. مردم این قبیله در اصل آواره های برمه ای بودند که سال ها پیش وقتی در وطنشان جنگ و خونریزی در گرفت از کشور خود فرار کردند و به تایلند پناه آوردند.

در اصل آواره‌های برمه‌ای بودند که سال‌ها پیش وقتی در وطنشان جنگ و خونریزی در گرفت از کشور خود فرار کردند و به تایلند پناه آوردند.

زن های این قبیله رسم عجیب و غریبی برای زیبا جلوه دادن خود دارند. آنها از کودکی به دور گردن خود حلقه های مارپیچی از جنس برنج می بندند و هر سال در روز تولد خود این حلقه ها را باز کرده و پس از جلا دادن و تمیز کردن آن، یک حلقه دیگر هم به این گردن بند عجیب وغریب می افزایند و دوباره آن را دور گردن خود محکم می‌کنند.

در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و شناخته شده هستند. قبیله‌های گردن دراز تایلند یکی از جاذبه‌های عجیب این کشور به شمار می‌رود.

گرچه در نگاه اول ممکن است که همه قبیله ها چنین رسم های خاصی مانند پادااونگ ها داشته باشند اما بستن این حلقه های برنجی موجب دراز شدن گردن زن های این قبیله می شود به طوری که اندازه گردن آنها به طور میانگین به 25 سانتی متر می رسد و این یکی از معیارهای عجیب و غریب زیبایی در این قبیله است.

انتشار: 18 آذر 1396 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 40

به "قبیله زنان گردن دراز در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قبیله زنان گردن دراز در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید