مایکروسافت حالت ویژه بچه ها را به مرورگر اج اضافه نمود

به گزارش تور ترکیه ارزان، مایکروسافت در حال آزمایش امکان افزودن حالت ویژه بچه ها به مرورگر اینترنتی اج است تا حفظ امنیت و حریم شخصی آنها در فضای مجازی ساده تر گردد.

مایکروسافت حالت ویژه بچه ها را به مرورگر اج اضافه نمود

والدین با استفاده از این حالت مرورگر اج می توانند وب سایت های نامناسب را بلوکه نمایند و به راحتی در خصوص قابل بازدید بودن یا نبودن وب سایت ها برای فرزندان خود تصمیم گیری نمایند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از این حالت، فعال شدن قابلیت جستجوی ایمن جستجوگر بینگ است که دسترسی بچه ها به محتوای نامناسب را بلوکه می نماید.

مایکروسافت این خدمات را برای افراد 5 تا 12 ساله ارائه می نماید و فعلاً برای کسب اطمینان از قابلیت های آن در حال تست محدود این سرویس بر روی مرورگر اج است. اگر مرورگر اج به طور پیش فرض سایتی را برای بچه ها نامناسب تشخیص داده و بلوکه نموده باشد، ولی والدین خواهان دسترسی به آن باشند، می توانند سایت یادشده را از حالت غیرقابل دسترس برای بچه ها خارج نمایند.

مایکروسافت برای جذاب کردن مرورگر اج برای بچه ها چند مضمون بچه هاه نیز برای مرورگر یادشده در نظر گرفته که در صورت تمایل قابل فعال کردن هستند. زمان راه اندازی عمومی این خدمات معین نیست.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1669

به "مایکروسافت حالت ویژه بچه ها را به مرورگر اج اضافه نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایکروسافت حالت ویژه بچه ها را به مرورگر اج اضافه نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید