مجازات شدید در انتظار کشتی گیرانی که بدن خود را چرب می نمایند

به گزارش تور ترکیه ارزان، اتحادیه دنیای کشتی در آستانه رقابت های قهرمانی دنیا و گزینشی المپیک در قزاقستان، مصوبه جدیدی را به فدراسیون های ملی اعلام نموده است.

مجازات شدید در انتظار کشتی گیرانی که بدن خود را چرب می نمایند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی و بنا بر اعلام کمیسیون داوران کشتی کشور، با توجه به ابلاغ اتحادیه جهانی کشتی به کلیه فدراسیون ها، طبق مصوبه هیئت رئیسه این اتحادیه و نظر به شکایت کمیسیون قهرمانان در رابطه با استفاده بعضی از کشتی گیران از روغن بر روی بدن، یادآور می گردد طبق قوانین کشتی، استفاده از هرگونه ماده روغنی و چسبی روی بدن ممنوع می باشد.

بر این اساس مقرر شده است در رقابت های جهانی کشتی که تا چند روز دیگر در شهر نورسلطان قزاقستان شروع می گردد، کنترل های دقیق تری توسط داوران انجام گردد و در صورت مشاهده مواردی از این دست، کشتی گیر خطاکار شدیدا مجازات خواهد شد.

در ادامه کمیسیون داوران از کلیه مربیان، سرپرستان و کشتی گیران درخواست می نماید ضمن رعایت موارد اعلام شده، فراگیری ریزه کاری های داوران، مرور قوانین و مقررات از جمله قوانین رفتاری را که اخیرا بر روی سایت فدراسیون کشتی بارگذاری شده مورد مطالعه و ملاک عمل قرار داده تا هیچگونه عواقبی متوجه کشتی کشورمان نگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 20 مهر 1398 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 551

به "مجازات شدید در انتظار کشتی گیرانی که بدن خود را چرب می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجازات شدید در انتظار کشتی گیرانی که بدن خود را چرب می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید