نبایدهای تور تایلند

به گزارش تور ترکیه ارزان، در تور تایلند می‌توانید هر کاری برای تفریح انجام دهید، اما باید به این نکته توجه کنید که فرهنگ این مردم، عقاید و قوانین آنها با ما متفاوت است. بنابراین در این مقاله کارهایی که نباید در تور تایلند انجام بدهید، را معرفی کرده‌ایم.

نبایدهای تور تایلند

در تور تایلند به سر کسی دست نزنید، چون بالاترین عضو بدن است و به همین دلیل به شدت مورد احترام می‌باشد و هیچ وقت نباید به سر کسی در این کشور دست بزنید، اگر یک وقتی به صورت اتفاقی دستتان به سر کسی برخورد کرد فوری معذرت خواهی کنید.

در این کشور برای تاکسی گرفتن و صدا کردن کسی از اشاره دست استفاده نکنید چون بی احترامی به حساب می آید، همچنین برای صدا زدن کسی هیچ وقت از سوت زدن هم نباید استفاده کنید چون کاری بی‌شرمانه است.

آب و هوای تایلند گرم است و هوای آن معمولا آفتابی است، شاید گرمای هوا باعث شود که بخواهید از لباس های کمتری در تور تایلند استفاده کنید. اما باید این را بدانید که به جز ساحل در جاهای دیگر نمی توانید از لباس های باز استفاده نمایید، در عبادتگاه ها باید از پوشش پوشیده تری استفاده کنید و قوانین در آنجا کمی سختگیرانه تر می شود.

مردم تایلند به شدت به پادشاه و خاندان سلطنتی علاقه دارند به هین دلیل هیچوقت نباید به این خاندان بی احترامی کنید چون مورد تنبیه و مواخذه قرار می گیرید، کلا وقتی وارد این کشور شدید درباره این خاندان هیچگاه صحبت نکنید و حتی سکه های پولی که عکس آن ها رویش قرار دارد را اگر ناخواسته هم لگد کنید بی احترامی به شمار می‌رود.

در این کشور وقتی با کسی روبرو می شوید نباید دست بدهیم، فقط باید دستان را به هم چسبانده و روبروی سینه قرار دهید و تعظیم کنید؛ این نشانه احترام به طرف مقابل شما می‌باشد.

انتشار: 25 آبان 1396 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 26

به "نبایدهای تور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبایدهای تور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید