نقشه موفقیت آمیز کی روش ، بلوف سرمربی تیم ملی ایران علیه قطری ها جواب داد!

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، رئیس فدراسیون فوتبال از بازگشت دو لژیونر ایرانی باشگاه الاهلی به تیم ملی اطلاع داد.

نقشه موفقیت آمیز کی روش ، بلوف سرمربی تیم ملی ایران علیه قطری ها جواب داد!

به گزارش خبرنگاران آنلاین، بعد از اینکه باشگاه الاهلی قطر مانع حضور حسین کنعانی زدگان و شجاع خلیل زاده در اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران شدند، کارلوس کی روش درحالیکه جواز این دو ملی پوش را قبل تر از قطری ها گرفته بود به این اقدام باشگاه الاهلی واکنش نشان داد و روز گذشته اعلام نمود که درصورت عدم حضور کنعانی زدگان و خلیل زاده در اردوی تیم ملی به احتمال زیاد از ترکیب ایران حذف می شوند، البته بعد از گذشت چند ساعت از این اتفاقات خبر بازگشت دو لژیونر ایرانی در رسانه ها ورزشی منتشر شد و نقشه کی روش برای بازگرداندن دو مدافع حیاتی تیم ملی موفقیت آمیز بود.

  • درخواست فوری کی روش قبل از جام جهانی | سرمربی تیم ملی به شدت نگران شد!

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال نیز درباره حضور حسین کنعانی زدگان و شجاع خلیل زاده در اردوی تیم ملی اظهار کرد: بله مشکل حل شد. خودم با آقای شیخ احمد صحبت کردم. باشگاه الاهلی کار غیر منطقی انجام داده بود و این دو بازیکن به اردوی تیم ملی بازگشتند.

او درباره جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم گفت: جلسه خوبی بود و باید در آن صحبت های متفاوتی مطرح می شد.

تاج درباره نارضایتی کی روش از کمپ تیم ملی در دوحه هم گفت: در قطر تعدادی هتل وجود دارد که به 32 تیم حاضر داده اند. درباره هتل با آقای کی روش صحبت کردم. کمپ ما در قطر مثل کمپی که در مسکو داشتیم نبود و امکانات محدودتر است. این کمپ ها را فیفا اختصاص داده و اگر قرار به تعویض کمپ بود باید همان زمان که کمپ را اختصاص دادند کارهای تعویض انجام می شد اما الان زمانی برای تعویض کمپ نیست اما در حال حل مسائل کمپ هستیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا برای راهنمایی تیم ملی امید، جانشین مهدی مهدوی کیا معرفی می گردد هم گفت: فعلا صحبتی درباره تیم ملی امید مطرح نشده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 آبان 1401 بروزرسانی: 11 آبان 1401 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2343

به "نقشه موفقیت آمیز کی روش ، بلوف سرمربی تیم ملی ایران علیه قطری ها جواب داد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه موفقیت آمیز کی روش ، بلوف سرمربی تیم ملی ایران علیه قطری ها جواب داد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید