واکنش دمشق به تمدید تحریم اعمال شده از سوی اروپا علیه سوریه

به گزارش تور ترکیه ارزان، به گزارش خبرنگاران به نقل از سانا، وزارت خارجه سوریه بیان کرد که دمشق بیانیه شورای اروپایی در خصوص تمدید تحریم های اعمال شده، برای یک سال دیگر علیه بعضی از نهادها و افراد سوری به بهانه فراوری و استفاده از سلاح های شیمیایی را به شدت محکوم می نماید.

واکنش دمشق به تمدید تحریم اعمال شده از سوی اروپا علیه سوریه

با ما سفر کنید و با قیمت تور اروپا بهار از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

یک مقام مسئول در وزارت امور خارجه سوریه در این زمینه گفت: سوریه بیانیه شورای اروپا صادر شده در روز دوشنبه، 12 اکتبر جاری، در خصوص تمدید تحریم های اعمال شده، برای یک سال دیگر علیه بعضی از نهادها و افراد سوریه به بهانه فراوری و استفاده از سلاح های شیمیایی، را به شدت محکوم می نماید.

وزارت خارجه سوریه اعلام کرد: این ادامه هجمه علیه سوریه است که از ابتدای جنگ تروریستی علیه سوریه تا به امروز مورد استفاده قرار می گیرد و از پرونده شیمیایی سوریه برای نشر اکاذیب خود علیه سوریه استفاده می نمایند. این بیانیه بار دیگر عدم صداقت شورای اروپایی را نشان می دهد و این در چارچوب همسویی این شورا با اقدامات قهری یکجانبه آمریکا با هدف گرسنه نگه داشتن ملت سوریه و ضربه زدن به پایداری و ایستادگی سوری هاست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1473

به "واکنش دمشق به تمدید تحریم اعمال شده از سوی اروپا علیه سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش دمشق به تمدید تحریم اعمال شده از سوی اروپا علیه سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید