پروژه مسکونی گلستان سازمان صنایع هوافضا تحویل متقاضیان شد

خبرنگاران : فاز یک پروژه مسکونی 234 واحدی گلستان واقع در شهر جدید پردیس با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس سازمان صنایع هوافضا و دیگر مسئولان ارشد این سازمان تحویل متقاضیان شد.

پروژه مسکونی گلستان سازمان صنایع هوافضا تحویل متقاضیان شد

جهت دریافت خدمات لیست قیمت آلاچیق با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران ، سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم افتتاح پروژه فاز یک پروژه مسکونی 234 واحدی گلستان واقع در شهر جدید پردیس، نیروی انسانی را سرمایه اصلی وزارت دفاع دانست و با اشاره به اینکه مسکن یک احتیاج ضروری برای آحاد جامعه است، اهتمام در فراهم کردن این احتیاج اساسی برای مدیران ارشد وزارت دفاع ضروری اظهار داشت.

وی با تاکید بر اینکه اولویت برنامه رفاهی این و زارتخانه خانه دار شدن همه کارکنان بالای 5 سال سابقه است، اضافه نمود: خانه دار نمودن کارکنان متخصص و متعهد وزارت دفاع که تمام اهتمام شان را برای ارتقای اقتدار و توانمندی دفاعی کشور گذاشته اند ارزش چند برابر و مضاعف پیدا می نماید.

رئیس سازمان صنایع هوافضا نیز با اشاره به بازنشستگی تعدادی از کارکنان این سازمان و افزایش کارکنان جدیدالاستخدام گفت: امروز به لطف خدا افراد فاقد مسکن در هوافضا به طور چشمگیری کاهش پیدا نموده است.

سردار فرحی با اشاره به افتتاح پروژه گلستان اضافه نمود: از پروژه های متعدد مسکن در دست ساخت، بیش از نصف تحویل کا رکنان شد ه و تا یکسال آینده کل پروژه ها تحویل متقاضیان می گردد.

پروژه مسکونی گلستان دارای مشخصات فنی اسکلت بتن آرمه، سقف تیرچه بلوک از نوع پلی استایرن با ویرایش سوم آیین نامه 2800 زلزله ایران و اجرای سیستم اعلان و اطفای حریق ساختمان است.

زیر بنای این پروژه به مساحت 13428 متر مربع و مدت زمان اجرای آن 2 سال بوده و اقلام به کار رفته در تأسیسات ساختمان های این پروژه اغلب از تولیدات درجه یک ایرانی بوده است.

در حاشیه این مراسم کلنگ فاز 2 گلستان با پیش بینی 350 واحد مسکونی توسط وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، رئیس سازمان صنایع هوافضا و رئیس اداره عقیدتی سیاسی هوافضا زده شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 18 اسفند 1398 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 930

به "پروژه مسکونی گلستان سازمان صنایع هوافضا تحویل متقاضیان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه مسکونی گلستان سازمان صنایع هوافضا تحویل متقاضیان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید