کدام جاده ها مسدودند؟

به گزارش تور ترکیه ارزان، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور هراز حدفاصل کیلومتر 28 تا 95 از امروز تا فردا 14 مهر از ساعت 8 تا 17 در محدوده پیچ ابتهاج و در محدوده تونل های سد، وانا، تکاور و زیارباغ، مسدود بوده و تردد از فیروزکوه و کندوان انجام می گردد.

کدام جاده ها مسدودند؟

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس جهت جنوب به شمال

وی در تشریح آخرین شرایط ترافیک محورهای شمالی اظهار کرد: در حال حاضر دوربین های نظارت تصویری ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس جهت جنوب به شمال محدوده پنجک و تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در جهت رفت و برگشت نشان می دهد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج -تهران محدوده پایانه شهید کلانتری و حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه ساوه-تهران محدوده فیروزبهرام اطلاع داد.

در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 17 تا 18

محرابی نیا بیان نمود: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد 2259 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 5 درصد کاهش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 14.6 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

تردد شبانه روزی در آزادراه کرج-تهران به عدد 150 هزار رسید

وی اظهار کرد: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته کماکان در آزادراه کرج- تهران با 149هزار و 521 تردد، آزادراه قزوین-کرج با 123 هزار و 596 تردد و آزادراه تهران-کرج با 118 هزار و 918 تردد ثبت شد.

انسداد 6 جاده به دلیل کاهش ایمنی و بهسازی

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اضافه کرد: در حال حاضر کماکان 5 محور شامل جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده شهداد - نهبندان، محور خرم آباد - پلدختر، جاده فرعی شمشک - دیزین و محور قزوین - همدان در کیلومتر 110 به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

محرابی نیا توضیح داد: محور هراز حدفاصل کیلومتر 28 تا 95 از امروز 13 مهر تا فردا 14 مهر 99 به مدت 2 روز از ساعت 8 تا 17 به دلیل اجرای عملیات ایمن سازی و اصلاح شیب ترانشه برداری در محدوده پیچ ابتهاج و در محدوده های تونل های سد، وانا، تکاور و زیارباغ به دلیل اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل ها مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 آبان 1399 بروزرسانی: 17 آبان 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1416

به "کدام جاده ها مسدودند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام جاده ها مسدودند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید