یونکر: مذاکرات برگزیت اتلاف وقت و انرژی بود

به گزارش تور ترکیه ارزان به نقل از یورونیوز، ژان کلود یونکر رئیس کمیسیون اروپا گفت: مذاکرات برگزیت اتلاف وقت و انرژی بود.

یونکر: مذاکرات برگزیت اتلاف وقت و انرژی بود

رئیس کمیسیون اروپا در این خصوص گفت: اتحادیه اروپا هر چه در توان داشت انجام داد تا خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا به شکلی منظم و طبق برنامه ریزی اجرا گردد. حداقل ما می توانیم در چشمان یکدیگر نگاه کنیم و بگوئیم که هر آنچه در توان داشتیم انجام دادیم تا این خروج به شکلی برنامه ریزی شده انجام گردد.

سخنان رئیس کمیسیون اروپا در حالی بیان می گردد که مجلس عوام بریتانیا تا کنون با توافق جدید به دست آمده بر سر خروج این کشور از اتحادیه اروپا موافقت ننموده است.

این در حالیست که بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس ساعاتی پیش در سخنانی هشدار داده بود: اگر مجلس اجازه اجرای برگزیت در چارچوب زمانی اعلام شده را ندهد، انتخابات زودهنگام برگزار می کنم. تصویب این توافق، داروی التیام بخشی برای اقتصاد انگلیس خواهد بود و موجی عظیم از سرمایه گذاری را در این کشور بدنبال خواهد داشت. ما می توانیم برگزیت را محقق نموده و کشور را به جلو ببریم. معتقدم اگر ما توافق کنیم و طرحی که اجرای برگزیت را محقق می نماید را تصویب کنیم، اتحاد در کشور برقرار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 704

به "یونکر: مذاکرات برگزیت اتلاف وقت و انرژی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یونکر: مذاکرات برگزیت اتلاف وقت و انرژی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید