الکترونیکی شدن فروش بلیت اماکن گردشگری کردستان

به گزارش تور ترکیه ارزان، باجه های فروش الکترونیکی بلیت در اماکن شاخص گردشگری استان کردستان به مناسبت هفته دولت راه اندازی شد.

الکترونیکی شدن فروش بلیت اماکن گردشگری کردستان

با وبسایت گردشگری تریپ ادوایزر همراه باشید.

به گزارش تور ترکیه ارزان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان کردستان، سید محسن علوی مدیرکل میراث فرهنگی استان، گفت: باجه های فروش الکترونیکی بلیت در محل موزه مردم شناسی خانه کرد و موزه سنندج مستقر شده و ازاین پس بازدیدکنندگان می توانند با مراجعه به گیت های فروش بلیت واقع در مبادی ورودی این اماکن به صورت الکترونیکی اقدام به تهیه بلیت کنند.

او سپس بابیان این که، راه اندازی این سامانه باعث افزایش سطح ارائه خدمات مناسب به گردشگران می گردد، ادامه داد: جلوگیری از چاپ بلیت های کاغذی در چاپخانه مرکزی و دشواری های انتقال آن به مراکز استان ها و شهرستان ها، تسهیل نظارت دقیق بر سیستم فروش و عرضه بلیت، دریافت آمارهای به روز و لحظه ای، سرعت و سهولت تهیه بلیت، جلوگیری از اتلاف وقت بازدیدکنندگان، ازجمله مزایای قابل توجه این طرح است.

علوی اضافه کرد: افزایش سطح خدمات به لحاظ کمی و کیفی برای گردشگران داخلی و خارجی در دستور کار وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی واقع شده است و الکترونیکی کردن بلیت سراچه های تاریخی نیز اقدامی به همین دلیل است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 17 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 539

به "الکترونیکی شدن فروش بلیت اماکن گردشگری کردستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الکترونیکی شدن فروش بلیت اماکن گردشگری کردستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید