امامی: میزان خسارت وارد شده به خانه کشتی بعدا اعلام می گردد

به گزارش تور ترکیه ارزان، سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: آتش به قسمت هایی از خانه کشتی سرایت نموده و میزان خسارت به سالن شهید صدرزاده حتما بعدا اعلام خواهد شد.

امامی: میزان خسارت وارد شده به خانه کشتی بعدا اعلام می گردد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش تور ترکیه ارزان، محمدابراهیم امامی در خصوص آتش سوزی ایجاد شده در سالن شهیدصدرزاده فدراسیون کشتی به برنامه دایره طلایی گفت: چند ساعت قبل، متاسفانه آتش سوزی در خانه کشتی شهید صدرزاده که محل تمرین تیم های ملی است و مجموعه اداری ما آنجا مستقر شده، ایجاد شد که خوشبختانه تلفات جانی نداشت.

وی دلیل این آتش سوزی را چنین مطرح کرد: دلیل آن فرسودگی و اتصالی سیم های برق بود. خوشبختانه آتش نشانان به موقع رسیدند و آتش مهار شد. در زمان آتش سوزی دبیر، سوریان و عسگری رئیس، نایب رئیس و دبیر فدراسیون آنجا حضور داشتند و مسئله ای وجود ندارد.

امامی در خصوص میزان خسارت وارده به تجهیزات خانه کشتی گفت: حتما بعدا اعلام خواهد شد. آتش به هرحال به قسمت هایی سرایت نموده است.

سخنگوی فدراسیون کشتی همچنین در خصوص شروع تمرینات در استان هایی که به لحاظ کرونا سفید اعلام شده، تاکید نمود: مجوزی که برای باز شدن باشگاه ها در شهرهایی که شرایط سفید دارند، در خصوص رشته هایی است که مثل کشتی پرتماس نیستند، کشتی هنوز مجوز تمرین نگرفته، اما امیدوار هستیم که ستاد ملی مبارزه با کرونا، که مرحله به مرحله رشته ها را برای بازگشایی تمرینات و سالن ها اعلام می نماید، به زودی مجوز شروع تمرینات کشتی در مناطق سفید را صادر کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 3 تیر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1147

به "امامی: میزان خسارت وارد شده به خانه کشتی بعدا اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامی: میزان خسارت وارد شده به خانه کشتی بعدا اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید