بازی های سخت تری پیش روی تیم ملی است، غرورملی به تنهایی کافی نیست

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، به گزارش خبرنگاران، وحید هاشمیان در مراسم تمجید از عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی 2022 که منجر به صعود این تیم به اسم صدرنشین گروه به دور نهایی شد، گفت: اول از همه این پیروزی را به مردم و جامعه ورزش کشور تبریک می گویم. این اتفاق در سایه کوشش سخت انجام شد.

بازی های سخت تری پیش روی تیم ملی است، غرورملی به تنهایی کافی نیست

مربی تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: باخت مقابل بحرین و عراق در بازی رفت و تصمیم ناعادلانه که ضد ایران گرفته شد و میزبانی را از دست دادیم، شرایط را برای تیم ملی سخت کرد. کشور ایران این ویژگی را دارد که هر وقت در شرایط سخت قرار بگیرد، کارهای بزرگی انجام می دهد. این کار، دوباره انجام شد و با توجه به اینکه کنار ملی پوشان بودم، دیدم که آنها با همه سلول های وجودشان به فکر ایران بودند و برای پیروزی تیم ملی کوشش کردند.

وی اضافه کرد: کادر پشتیبانی و فدراسیون هیچ کم و کاستی نگذاشت و در ادامه هم، اتحاد ملی بین رسانه ، مردم و مسئولان باعث نتایج خوبی شد که گرفتیم. وقتی فوتبال می تواند در شادی و غرور مردم تأثیر بگذارد، باید بیشتر به این ورزش بها داده گردد. فوتبال تنها در بحث ورزش تأثیرگذار نیست، در بحث سیاسی، مالی، اخلاقی و … تأثیرگذار است.

مربی تیم ملی فوتبال ایران درباره دور نهایی انتخابی جام جهانی قطر تاکید نمود: غرور ملی به تنهایی نمی تواند کاری کند و فوتبال ما احتیاج به برنامه ریزی و حمایت همه جانبه مسئولان دارد. بازی های ما در مسابقات پیش رو خیلی سخت تر است. کشورهای دیگر از نظر برنامه ریزی جلوتر هستند و کارشان را آغاز نموده اند. فدراسیون فوتبال به تنهایی قادر به حل مسائل نیست. امیدوارم در ادامه باز هم بتوانیم باعث خوشحالی مردم شویم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1882

به "بازی های سخت تری پیش روی تیم ملی است، غرورملی به تنهایی کافی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی های سخت تری پیش روی تیم ملی است، غرورملی به تنهایی کافی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید