برترین و باکیفیت ترین سایت های رایگان هوش مصنوعی برای طراحی لوگو

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، شما دیگر نیازی به یک طراح گرافیک برای ایجاد یک لوگوی حرفه ای ندارید. سرویس های آنلاین لوگوی هوش مصنوعی این کار را سریع و آسان می نمایند. برترین سرویس های آنلاین لوگوی هوش مصنوعی از فناوری هوش مصنوعی پیشرفته برای ایجاد لوگوها در سبک ها و فرمت های مختلف استفاده می نمایند. در این مقاله، ما سرویس های آنلاین برتر برای فراوری لوگوی با استفاده از ابزار هوش مصنوعی را با یکدیگر مقایسه می کنیم تا به شما یاری کنیم برترین را پیدا کنید. بیشترین آن ها نسخه رایگان آزمایشی دارند که می توانید از آن بهره ببرید تا رابط کاربری را برای آنالیز این که آیا این سرویس برای شما و نیازهای شما کار می نماید، تست کنید.

برترین و باکیفیت ترین سایت های رایگان هوش مصنوعی برای طراحی لوگو

یک سرویس آنلاین لوگوی هوش مصنوعی چیست؟ یک سرویس آنلاین لوگوی هوش مصنوعی یک برنامه آنلاین است که به شما امکان می دهد یک لوگو برای کسب و کار یا برند خود با استفاده از هوش مصنوعی ایجاد کنید. این سرویس آنلاین ها از یادگیری ماشین برای تجزیه و تحلیل الگوها، رنگ ها، شکل ها و تایپوگرافی استفاده می نمایند که به طور معمول در لوگوها پیدا می شوند، آن ها را با یکدیگر تلفیق نموده و سپس یک لوگویی بازگردانی می نمایند که با لیست معیارهای شما مطابقت دارد. ابتدا، بیشتر سرویس های آنلاین از نام کسب و کار شما می پرسند. سپس، شما باید فونت ها، رنگ ها و حس و احساس کلی و سبک لوگوی خود را انتخاب کنید. براساس این، یک سرویس آنلاین لوگوی هوش مصنوعی یک سری لوگو ایجاد خواهد نمود که می توانید آن ها را در وب، چاپ و رسانه ها استفاده کنید.

همه برترین سرویس های آنلاین لوگوی هوش مصنوعی می توانند دیدگاه شما را بپذیرند، یادگیری ماشین را اضافه نمایند و یک لوگوی مناسب برای برند شما ایجاد نمایند. امیدواریم که لیست ما از برترین سرویس آنلاین های لوگوی هوش مصنوعی به شما یاری کند تا پلتفرم مناسب را برای طراحی لوگویی ایده آل برای راه اندازی برند یا محصولات بعدی خود پیدا کنید.

  • Looka Logo Maker

Looka یک سرویس آنلاین لوگوی آنلاین است که با جمع آوری تحقیقات بازار، لوگوی شما را ایجاد می نماید. از شما سوالاتی در خصوص صنعت شما می پرسد و انواع مختلفی را ارائه می دهد. شما می توانید یک شعار اضافه کنید تا اطمینان حاصل گردد که پیغام برند شما به خوبی منتقل می گردد. پس از ایجاد لوگوی خود، می توانید آن را به هر تعداد که می خواهید ویرایش کنید. Looka از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برای پیشنهاد دادن پیشنهادات مدرن برای بهبود لوگوی شما استفاده می نماید. این امکاناتی مانند فراوری 75+ لوگو ، انتخاب از هفت طرح رنگ و 300+ فونت.

پس از ایجاد لوگوی خود، Looka بعلاوه به شما یاری می نماید تا کیت برندینگ را برای پشتیبانی از آن ایجاد کنید. از کارت های ویزیت تا سربرگ ها، صورتحساب ها تا پوشاک، Looka راه های مختلفی برای استفاده از لوگوی خود برای تبلیغ برندتان را ارائه می دهد.

آنچه درباره Looka مجذوب کننده است

سهولت استفاده: Looka یک پلتفرم با توانایی هوش مصنوعی است که حتی برای کسانی که تجربه طراحی ندارند، آسان است. فقط به چند سوال در خصوص برند و ترجیحات خود پاسخ دهید تا پیشنهادات لوگو را فراوری کنید.

کیفیت حرفه ای: هوش مصنوعی استفاده شده به وسیله Looka آموزش دیده است با استفاده از مجموعه ای متنوع از لوگوهای حرفه ای. این تضمین می نماید که نتایجی که به دست می آورید، از لحاظ بصری مجذوب کننده و به روز باشد.

هزینه ای: شما فرصت دارید تا تعداد نامحدودی لوگو را به صورت رایگان فراوری و پیش نمایش کنید. پرداخت فقط در زمانی ضروری است که تصمیم به دانلود لوگوی انتخابی خود داشته باشید. این گزینه یک جایگزین مالی برای استخدام یک طراح حرفه ای ارائه می دهد.

سفارشی سازی : Looka انواع گزینه هایی را برای شخصی سازی فونت ها، رنگ ها، آیکون ها و طرح ها ارائه می دهد که به شما امکان می دهد بر اساس ترجیحات خود شخصی سازی کنید و تغییراتی اعمال کنید. اگرچه ممکن است به همان میزان دقیقی که یک طراحی سفارشی ارائه نمی دهد.

چیزهایی که می تواند بهبود یابد (محدودیت ها)

کنترل محدود: با Looka ، آزادی خلاقیت شما نامحدود نیست. هوش مصنوعی طرح های اولیه را فراوری می نماید که می توانید در محدوده های پیش معین شده سفارشی سازی کنید.

نگرانی منحصربه فرد بودن: در حال استفاده از Looka، مهم است به یاد داشته باشید که لوگوهای فراوری شده ممکن است منحصربه فرد نباشند، زیرا هوش مصنوعی ممکن است عناصری از طرح های موجود را در بر بگیرد.

چرا آن را انتخاب کردیم

Looka انتخاب ما برای ایجاد لوگوهای با رزولوشن بالا به علت رابط کاربری کاربرپسند و مجموعه امکانات گسترده اش است. با Looka، کاربران می توانند به راحتی رنگ ها و فونت ها را سفارشی نمایند و در عین حال از خدمات اضافی برای وب سایت ها، کارت های ویزیت، رسانه های اجتماعی و امضاهای ایمیل لذت ببرند. علاوه بر این، Looka در ارائه سریع لوگوهای با کیفیت بالا عالی عمل می نماید، بنابراین برای افرادی که به یک لوگوی شگفت انگیز در زمان محدود احتیاج دارند، انتخاب ایده آلی است.

برای چه کسانی بهتر است؟ اگر می خواهید یک لوگو برای کسب و کار خود ایجاد کنید، Looka برترین سرویس آنلاین لوگوی هوش مصنوعی است. این ارائه دهنده انواع مختلفی از مواد پشتیبانی مانند بنرهای رسانه های اجتماعی، امضاهای ایمیل و بروشورها را برای تکمیل لوگوی شما ارائه می دهد.

قیمت گذاری طراحی لوگو با Looka رایگان است، اما برای دانلود آن ها با رزولوشن بالا، می توانید بین دو گزینه قیمت گذاری انتخاب کنید: هزینه هر بار پرداخت 20 دلاری یا اشتراک در طرح کیت برند، که امکان تغییرات نامحدود در لوگوی خود که مزایای اضافی مانند رسانه های اجتماعی و نسخه های کارت ویزیت را فراهم می نماید.

  • DesignEVO

DesignEVO یک سازنده لوگوی ساده و کاربرپسند است که دارای کتابخانه بزرگی از منابع است، شامل بیش از 10 ٬ 000 لوگوی پیش طراحی شده است. با میلیون ها آیکون، فونت های مختلف، رنگ های قابل تنظیم و یک سازنده گرادیان. DesignEVO گزینه های فراوانی برای ایجاد یک لوگوی منحصربه فرد که با برند شما هماهنگ باشد، ارائه می دهد. پلتفرم جامع و رابط کاربری کاربرپسند آن، طراحی لوگو را آسان و موثر در نمایش برند شما می نماید.

هنگامی که به دانلود لوگوی خود می رسید، DesignEVO دو گزینه دارد. می توانید بین نسخه رایگان یا نسخه پرمیوم انتخاب کنید، هر دو ارائه دهنده به روزرسانی های مادام العمر و دانلودهای فایل با کیفیت بالا هستند. و اگر احتیاج به نتایج حرفه ای دارید، DesignEVO انواع فایل های آماده چاپ را مانند SVG و PDF پشتیبانی می نماید.

آنچه درباره DesignEvo مجذوب کننده است

هزینه بصرفه : برای ایجاد لوگوهای ابتدایی یک طرح بدون هزینه ارائه می دهد. برای کسانی که در پی ویژگی های جامع هستند، این پلتفرم طرح های پیشرفته تری را با قیمت مالی تر از 24 . 99 دلار ارائه می دهد. این راه پسندیده ای است برای تازه کارها یا کسب وکارهای کوچک.

سادگی کاربری: رابط کاربری آسان DesignEvo تجربه بی دردسری را به مصرف نماینده ارائه می دهد. بدون احتیاج به دانش قبلی در زمینه طراحی گرافیک، کاربران می توانند به راحتی با استفاده از ویژگی های کشیدن و رها و الگوهای آماده یک لوگو را طراحی نمایند.

تنوع: با یک مجموعه گسترده از ویژگی ها، مانند کتابخانه بزرگی از آیکون ها، فونت ها و پالت های رنگی شگفت انگیز بارگذاری شده است. بعلاوه ارائه دهنده گزینه های سفارشی سازی برای لوگو شما با افکت ها و اشکال مختلف است.

تحویل سریع: پس از تکمیل طراحی لوگو، فرآیند دانلود بهینه و سریع است. می توانید لوگوی خود را به صورتی که PNG، JPG و SVG را دانلود کنید.

چیزهایی که می تواند بهبود یابد (محدودیت ها)

کمبود اصالت: چون DesignEvo بر اساس الگوها و آیکون های آماده اعتماد دارد، بعضی از لوگوها ممکن است بی اصالت یا فاقد خلاقیت به نظر برسند.

نگرانی های حق تکثیر: شرایط حق تکثیر آیکون ها و الگوهایی که در DesignEvo طراحی می کنید، مبهم باقی می ماند. DesignEvo بعلاوه از آیکون های پروژه اسمی (Noun Project) استفاده می نماید که ممکن است به افزایش ابهام بیانجامد.

فرمت های فایل محدود: طرح رایگان دانلود لوگو را به فرمت PNG محدود می نماید. برای دریافت لوگو خود در فرمت های جایگزین مانند SVG، احتیاج به ارتقاء به یک طرح پرداختی است.

DesignEvo را به عنوان گزینه دوم برای چند علت انتخاب کردیم. ابتدا، این یک سازنده لوگوی آنلاین است که به وسیله هوش مصنوعی پشتیبانی می گردد و رابط کاربری کاربرپسند و طرح های با کیفیت بالا ارائه می دهد. علاوه بر این، این گزینه امکانات سفارشی سازی فراوان و یک کتابخانه بزرگ از الگوها را فراهم می نماید که در بسیاری از سرویس های آنلاین لوگو وجود ندارد. علاوه بر این، DesignEvo از چندین فرمت فایل پشتیبانی می نماید که اطمینان از انعطاف پذیری در استفاده از لوگو را می دهد.

برای چه کسانی مناسب است؟ اگر دچار مشکل در تصمیم گیری برای طراحی مناسب لوگوی خود شده اید، DesignEVO به شما یاری می نماید. این ابزار ساخت لوگو یک دسترسی وسیع به الهام بخش ها و یک کتابخانه بزرگ از لوگوهای پیش ساخته را ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی سفارشی سازی کنید. با DesignEVO، پیدا کردن جرقه ای از تخیل مناسب برای ایجاد لوگوی برندتان آسان است. علاوه بر این یک فایل با رزولوشن پایین را به صورت رایگان طراحی و دانلود کنید و با اعتبار دادن به DesignEvo استفاده کنید. با این حال، برای دریافت یک لوگو با رزولوشن بالا بدون اعتبار دادن و دسترسی به ویژگی های دیگر، باید یک هزینه با آغاز از 24 . 99 دلار پرداخت کنید.

  • Wix Logo Maker

سازنده لوگوی ویکس یکی از بخش های مجموعه محصولات ویکس است. محصولات دیگر این مجموعه شامل یکی از برترین سازندگان وب سایت هوش مصنوعی است. این ابزار راهی آسان برای ساخت و سفارشی کردن سریع لوگوی شما ارائه می دهد. با ابزار سازنده لوگوی انعطاف پذیر، می توانید حتی پس از فراوری آن با هوش مصنوعی، لوگوی خود را به طور گسترده ویرایش کنید. سازنده لوگوی ویکس فرمت های مختلفی و نسخه های SVG برای ویرایش بیشتر ارائه می دهد. شما می توانید با استفاده از سازنده لوگوی ویکس به راحتی یک لوگوی منحصربه فرد و حرفه ای ایجاد کنید. این به شما امکان دسترسی به بیش از 40 ترکیب پالت رنگی و صدها انتخاب فونت، از جمله فونت های گوگل، می دهد. علاوه بر این، می توانید از بیش از 100 آیکون تمام رنگی استفاده کنید. اگر دارای منابع و لوگوهای طراحی شده خود هستید، می توانید حتی آن ها را آپلود نموده و در لوگوی خود استفاده کنید.

آنچه ویژگی متمایز سازنده لوگوی ویکس از سایر سازندگان لوگو است، قابلیت کلیک و کشیدن عناصر لوگو برای ایجاد هویت بصری است. شما کنترلی بر روی تراز و شفافیت دارید. این ابزار طراحی گرافیکی قدرتمند از هوش مصنوعی برای یاری به شما در ایجاد یک لوگوی سفارشی برای کسب وکار یا برند است.

چه چیزهایی را درباره سازنده لوگوی ویکس جداب است

گزینه های سفارشی سازی: سازنده لوگوی ویکس یک مجموعه قابل قبول از گزینه ها برای سفارشی سازی لوگوی شما ارائه می دهد، از جمله فونت ها، رنگ ها، اشکال، آیکون ها و طرح ها.

قیمت مناسب: بدست آوردن فایل های با کیفیت بالا و حقوق استفاده تجاری نسبتاً مقرون به صرفه تر از استخدام یک طراح حرفه ای است.

برندینگ و وب سایت ها در یک مکان: ویکس اصولاً یک سازنده وب سایت است. با استفاده از سازنده لوگو، شما می توانید حضور آنلاین خود را با ساخت یک وب سایت با ویکس ارتقا دهید و لوگو را به طور بی درنگ در پروژه خود وارد کنید.

کارایی هزینه ای: شما می توانید گزینه های با کیفیت لوگوی خود را رایگان طراحی و دانلود کنید. طرح های پرداختی فایل های با کیفیت بالا، حقوق استفاده تجاری و ویژگی های اضافی مانند کیت های رسانه ای را ارائه می دهند.

چه چیزهایی می تواند بهبود یابد (محدودیت ها)

هیچ بازنگری ای وجود ندارد: اگر به اصلاحات قابل توجهی احتیاج دارید، باید یک طرح قیمت گذاری دیگر انتخاب کنید یا دوباره پرداخت کنید تا بازبینی را دانلود کنید.

کنترل خلاقیت محدود: در مقایسه با همکاری با یک طراح حرفه ای، شما دارای توانایی محدودتری برای تأثیر بر مفهوم کلی و اجرای لوگوی خود هستید.

سازنده لوگوی ویکس را به عنوان گزینه سوم انتخاب کردیم زیرا این پلتفرم یک رابط کاربری دوست دار برای ایجاد لوگوهای تجاری ارائه می دهد. این ابزار دارای طیف گسترده ای از طرح ها و گزینه های قابل سفارشی سازی است که ساختن لوگویی که احتیاجهای شما را پاسخ می دهد را آسان می نماید. شما می توانید به صورت رایگان لوگوها را ایجاد نموده و سپس فایل های با کیفیت بالا برای دانلود بخرید. بعلاوه سازنده لوگوی ویکس به شما امکان می دهد در هنگام دانلود از فرمت های مختلف استفاده کنید.

  • Tailor Brands Logo Maker

تیلور برندز یک پلتفرم همه کاره است که فرایند طراحی لوگو را ساده تر می نماید و ابزارهایی برای ثبت کسب و کار، توسعه وب سایت و ایجاد لوگو با استفاده از هوش مصنوعی ارائه می دهد. با یک پلتفرم کاربرپسند و گزینه های سفارشی سازی، تجربه ای یک پارچه و راحت را ارائه می دهد که متمرکز بر روی لوگو شما است. با پرسشنامه دقیق شامل سبک لوگو، رنگ ها، فونت ها و اشکال آیکون، تضمین می نماید که لوگویی با تطابق با دیدگاه شما ایجاد گردد. از بین 10+ گزینه لوگو انتخاب کنید، رنگ ها، فونت ها و سبک ها را سفارشی سازی کنید، و نسخه های با کیفیت بالای PNG یا JPG را به راحتی دانلود کنید.

ترکیبات مورد علاقه تان را ذخیره کنید، نمونه رایگان بگیرید، و به طراحی کارت ویزیت و کتاب های برندینگ دسترسی پیدا کنید تا تجربه ای بهتر در برندینگ داشته باشید. تیلور برندز تضمین می نماید که لوگویی قدرتمند با استفاده از هوش مصنوعی و با تمرکز بر روی برندینگ ارائه گردد.

آنچه درباره تیلور برندز مجذوب کننده است

راحتی دسترسی: با رابط کاربری ساده و مفهومی خود، تیلور برندز به هر کسی امکان می دهد لوگوهای منحصر به فردی ایجاد کند، بدون تجربه طراحی.

ویژگی های متمایز: هر لوگوی طراحی شده به وسیله تیلور برندز کاملاً منحصر به فرد است. اینجا تمرکز بر روی قالب های آماده نیست بلکه بر روی ایجاد طرح هایی است که به کسب و کار شما وجه اختصاصی دهد و واقعاً برند شما را از دیگران متمایز کند.

بیشتر از ایجاد لوگو: تیلور برندز فقط در خصوص ایجاد لوگو نیست. این یک مجموعه کامل از ابزارها برای ایجاد هویت برندتان است؛ همه چیز از کارت ویزیت و کالاهای با برند تا ابزارهای رسانه های اجتماعی. اینطوری، برند شما در انواع پلتفرم ها به طور سازگار باقی می ماند.

ادغام با رسانه های اجتماعی: در نهایت، تیلور برندز ویژگی هایی ارائه می دهد که لوگو و دارایی های برند شما را مستقیماً با پروفایل های رسانه های اجتماعی تان ادغام می نماید. این کار باعث می گردد که به روز بودن تصویر برندتان در کانال های مختلف به سادگی انجام گردد.

چه چیزهایی می تواند بهبود یابد (محدودیت ها)

عدم وجود گزینه پرداخت یک بار: تیلور برندز یک طرح پرداخت یکباری ارائه نمی دهد، که ممکن است در صورتی که فقط می خواهید یک لوگو ایجاد کنید بدون استفاده از ابزار و خدمات دیگر آنها مشکل ساز باشد.

بازبینی های محدود: بستگی به طرح قیمت گذاری شما دارد، ممکن است تعداد محدودی فرصت برای انجام بازبینی یا تغییرات در طراحی لوگو داشته باشید.

برای چه کسانی تیلور برندز مناسب است؟

اگر احتیاج به یک راه چاره ساده برای همه احتیاجهای کسب و کار خود دارید، می توانید لوگوی خود را با استفاده از تیلور برندز ایجاد کنید. با مجموعه جامعی از ابزارها، می توانید یک لوگو ایجاد نموده و آن را در جزوات طراحی مختلفی مانند کارت ویزیت ها و وب سایتها ادغام کنید. بنابراین، اگر احتیاج به بیش از یک سرویس آنلاین ساخت لوگو دارید، تیلور برندز نقطه آغاز عالی برای برقراری حضور آنلاین کسب و کار شماست.

قیمت گذاری پرداختی تیلور برندز از 2.5 دلار در ماه آغاز می گردد تا دسترسی به فایل های با کیفیت بالای لوگو، لوگوهای رسانه های اجتماعی و سایر مزایا. به عنوان یک مشترک، حقوق تجاری برای استفاده از لوگوها را دارید. حتی اگر اشتراک را لغو کنید، هنوز هم حقوق لوگوی خود را دارید. بعلاوه می توانید یک فایل لوگو با کیفیت پایین را به صورت رایگان دانلود کنید.

  • LogoAI

لوگو AI یک سرویس دهنده آنلاین لوگوی هوش مصنوعی با یک رابط کاربری بسیار کاربرپسند است که با گزینه های لوگوهای متحرک و ویژگی های ویرایش گسترده از جمله شیب دادن آیکون، چرخش و سفارشی سازی رنگ متفاوت می گردد. با این حال، گزینه های سفارشی سازی، از جمله طرح ها و رنگ، ممکن است بسته به سبک لوگوی انتخابی شما محدود باشد. لوگوAI ویژگی های گسترده ای برای ایجاد لوگوی شما ارائه می دهد. با بیش از 50 فونت، از جمله فونت های گوگل، و قابلیت بارگذاری فونت های سفارشی، شما دارای گزینه های بسیاری برای سفارشی سازی لوگوی خود به منظور دستیابی به لوگوی مورد نظر خود هستید.

می توانید از هفت طرح رنگی انتخاب کنید یا از ابزار انتخاب رنگ سفارشی استفاده کنید. لوگو AI از چندین فرمت فایل پشتیبانی می نماید و به شما امکان دانلود نسخه های لوگوی متحرک را می دهد. به علاوه، می توانید طرح لوگو را تغییر دهید، از جمله جزئیاتی مانند پس زمینه و خطوط و ویژگی های بیشتر.

آنچه درباره لوگوAI مجذوب کننده است

پشتیبانی از فونت های سفارشی: می توانید فایل فونت سفارشی خود را برای استفاده در فرآیند طراحی لوگو در ویرایشگر لوگوAI بارگذاری کنید.

پیش نمایش سریع: لوگو AI ویژگی پیش نمایشی ارائه می دهد که به شما اجازه می دهد ببینید چگونه لوگوهای شما در برنامه های واقعی ظاهر خواهند شد.

چه چیزهایی می تواند بهبود یابد (محدودیت ها)

بدون گزینه رایگان: بر خلاف سایر پلتفرم ها، لوگوAI گزینه دانلود نسخه رایگان و با کیفیت پایین طرح لوگوی فراوری شده شما را بدون پرداخت هزینه ارائه نمی دهد.

محدودیت بر فایل های با کیفیت بالا: شما تنها می توانید لوگوی خود را در فرمت های با کیفیت بالا مناسب برای استفاده حرفه ای دانلود کنید اگر بسته های قیمتی حرفه ای تر Prof و Brand را بخرید.

برای چه کسانی لوگوAI مناسب است؟

اگر در پی یک سرویس آنلاین ساخت لوگو هستید که ابزارهای ویرایش گسترده ای را ارائه می دهد و به شما اجازه می دهد تا لوگو خود را به طور گسترده سفارشی کنید، لوگو AI انتخابی عالی است. با گستره گزینه های سفارشی سازی و یک کتابخانه بزرگ از آیکون ها، شما به راحتی می توانید یک لوگوی هوش مصنوعی را ایجاد کنید که به احتیاجهای شما اختصاص یابد.

قیمت گذاری ارائه لوگو و استفاده از لوگوAI به صورت رایگان است، اما شما باید یک هزینه یک باره را با آغاز از 29 دلار برای دسترسی به لوگوهای با کیفیت بالا، PNG های شفاف و ویژگی های اضافی بپردازید.

  • Designs.AI

Designs.AI یک استودیو طراحی جامع با سرویس آنلاین هوش مصنوعی برای کپی ها، ویدیوها و لوگوها است. سرویس آنلاین لوگوی آن به شما امکان می دهد تا چندین لوگویی را که به صنعت و برندینگ شما متناسب است، ایجاد کنید. با مجموعه ای گسترده از کنترل های سفارشی سازی، می توانید به راحتی لوگوی خود را تغییر دهید، از جمله تغییر پس زمینه و انتخاب آیکون ها از کتابخانه ای بسیار گسترده. سرویس آنلاین لوگو به وسیله فونت های گوگل پشتیبانی می گردد که گزینه های محبوب فونت برای احتیاجهای برندینگ شما را ارائه می دهد. هنگامی که لوگوی شما طراحی شد، می توانید آن را در فرمت های مختلف مانند SVG، PNG، JPG و PDF دانلود کنید.

علاوه بر این، با اشتراک ماهانه، شما می توانید به یک بسته کامل برندینگ و رسانه های اجتماعی، داستان برند و مدل های ظاهری دسترسی پیدا کنید.

آنچه درباره Designs.AIمجذوب کننده است

گستره گزینه ها: مجموعه گسترده ای از سبک ها و قالب های لوگو را ارائه می دهد، اطمینان حاصل می نماید که می توانید تطابقی کامل برای برند خود پیدا کنید.

کاربرپسند: برای کاربرانی طراحی شده است که هیچ تجربه ای در زمینه طراحی ندارند. به سادگی کلمات کلیدی خود را وارد کنید، یک سبک را انتخاب کنید، و رنگ ها و فونت ها را سفارشی کنید.

فراوری شعارهای مجذوب کننده: بعلاوه شامل ویژگی AI Copywriter است که می تواند به شما در ایجاد شعارهایی که ممکن است با لوگو شما سازگار باشند و تأثیر آن را افزایش دهند، یاری کند.

بازبینی های نامحدود: با Designs.AI، شما می توانید تا زمانی که به نتیجه نهایی کاملاً راضی نشده اید، تغییرات نامحدودی در لوگو خود اعمال کنید.

چه چیزهایی می تواند بهبود یابد (محدودیت ها)

ممکن است طراحی ها تکراری باشد: استفاده از قالب های پیش طراحی شده Designs.AI ممکن است مخاطره آمیز باشد زیرا ممکن است به لوگوهایی منجر گردد که به ظاهر عمومی یا مشابه سایر کسب وکارها باشد. این می تواند توانایی لوگوی شما در برجسته شدن و ایجاد هویت برند متمایز را مختل کند.

در نظر گرفتن هزینه: برای استفاده از سرویس آنلاین ساخت لوگو، شما باید برای طرح ماهانه Designs.AI اشتراک دهید که دسترسی به تمامی ابزارهای طراحی گرافیکی هوش مصنوعی آن را فراهم می نماید. برای کسب وکارهای کوچک که فقط در پی ایجاد یک لوگو هستند، این ممکن است در طولانی مدت گران قیمت باشد.

برای چه کسانی Designs.AI مناسب است؟ اگر می خواهید از راحتی نگهداری تمام دارایی های برند گرافیکی خود در یک مکان استفاده کنید، باید در نظر داشته باشید که استفاده از Designs.AI به عنوان سرویس آنلاین ساخت لوگو مناسب است. با سازنده لوگوی کاربرپسند و پلتفرم آنلاین عالی، می توانید به راحتی برند خود را با استفاده از این ابزار ایجاد کنید.

قیمت گذاری: مانند گزینه های دیگر، استفاده از آن رایگان است. با این حال، برای دسترسی به تمامی ویژگی های سازنده لوگو DesignsAI، شما باید برای طرح پولی آن اشتراک بخرید که با از 19 دلار در ماه آغاز می گردد.

  • Hatchful Logo Maker (by Shopify)

Hatchful از Shopify یک سرویس آنلاین ساخت لوگو رایگان است که رابط کاربری تمیز و کاربرپسندی ارائه می دهد. اگرچه این ابزار گزینه های سفارشی سازی پیشرفته مانند تنظیم فاصله یا بارگذاری لوگو و فونت را ندارد، اما از هوش مصنوعی برای ایجاد ترکیبات رنگ و لوگو برای برند بصری شما استفاده می نماید. و اگر هنوز نام کسب و کار خود را معین ننموده اید، می توانید از سرویس آنلاین ساخت نام کسب و کار Shopify استفاده کنید. شما می توانید لوگوی خود را با ادغام با فونت های گوگل و انتخاب از طیف گسترده ای از فونت ها منحصربه فرد کنید. بعلاوه ده سبک رنگ مختلف و صدها گزینه رنگ و فونت فراهم می نماید تا با برند شما هماهنگ گردد.

آنچه درباره Hatchful مجذوب کننده است

پلن رایگان: استارتاپ ها و کسب وکارهای کوچکی که با بودجه محدود کار می نمایند، این ویژگی را مجذوب کننده خواهند یافت. این به شما امکان می دهد لوگوی خود را به دلخواه بارگذاری نموده و دانلود کنید بدون اینکه احتیاجی به هزینه پرداخت کنید.

فایل های با کیفیت بالا: لوگوی شما به وسیله Hatchful در فرمت PNG ارائه خواهد شد، بهینه شده برای بیشتر احتیاجهای وب و رسانه های اجتماعی.

چه چیزهایی می تواند بهبود یابد (محدودیت ها)

سطح محدودی از سفارشی سازی: طیف گسترده ای از گزینه های سفارشی سازی در Hatchful کمی محدود است. احتمالاً امکان ندارد ظاهر دقیقی که برای لوگوی خود می خواهید را به دست آورید.

  • Logomaster.ai

Logomaster.ai یک پلتفرم فراوری لوگوی هوش مصنوعی برتر است که به شما امکان می دهد به راحتی در فقط 5 دقیقه یک لوگو حرفه ای ایجاد کنید. برای آغاز، ابتدا یک پرسشنامه را پر می کنید. سپس باید نوع صنعت و نام کسب و کارتان را وارد کنید؛ بعلاوه شعاری که ممکن است بخواهید روی لوگو بیاید، به همراه تعدادی ترجیحات در زمینه سبک و غیره. از آنجا به بعد، شما به تنوع بزرگی از فونت ها، رنگ ها و آیکون ها دسترسی دارید که می توانید با استفاده از هوش مصنوعی به شکل های بی نهایت ترکیب کنید. این پلتفرم با پشتیبانی کامل از فونت های گوگل، رابط ویرایش قدرتمندی را ارائه می دهد که شامل پس زمینه ها، اشکال و خطوط است.

با بیش از 100 قالب طراحی لوگو، بیش از 100 گزینه آیکون و بیش از 15 پالت رنگ پیش ساخته، Logomaster.ai امکانات فراوانی را برای بیان هویت برند منحصربه فرد شما ارائه می دهد. رابط ویرایش کاربرپسند، با امکانات کلیک و کشیدن، لایه ها و مجموعه جامعی از ابزارهای ویرایش، تجربه ساخت لوگویی لذتبخش را تضمین می نماید.

آنچه Logomaster.ai مجذوب کننده است

سرعت و سادگی: فرآیند طراحی لوگو را برای تعامل کاربری و کارایی محبت آمیز بهینه نموده است.

انتخاب های شخصی سازی: مجموعه منصفانه ای از ابزارهای سفارشی سازی در پلتفرم به شما اجازه می دهد لوگوهای منحصربه فرد و چشم گیری را ایجاد کنید.

لوگوهای بدون حق کپی: از لوگوهای تازه خریداری شده خود برای هر مقصد تجاری یا غیرتجاری بدون هیچ هزینه حق کپی استفاده کنید.

چه چیزهایی می تواند بهبود یابد (محدودیت ها)

عدم وجود گزینه دانلود رایگان: به شما امکان دانلود طرح هایتان به صورت رایگان برای تست پلتفرم را نمی دهد.

محدودیت ها در طرح های قیمت گذاری: طرح پرداخت یکباره را با آغاز از 39 دلار ارائه می دهد، اما ممکن است در بعضی موارد محدودیت داشته باشد. به عنوان مثال، شما نمی توانید لوگو را تغییر دهید یا از رنگ های پس زمینه سفارشی بدون ارتقاء به یک طرح بالاتر استفاده کنید.

برای چه کسانی Logomaster.ai مناسب است؟ Logomaster.ai برای افرادی که می خواهند لوگوهای خود را به سطح بالاتری برسانند مناسب است. با Logomaster.ai، شما می توانید تزیینات شخصی شده را به لوگوهای خود اضافه کنید که به شما امکان می دهد آنها را برای تطابق با احتیاجهای خاص خود به طور کامل سفارشی کنید. این یک روش عالی برای ارتقای لوگوهایتان به خارج از لوگوی اصلی و متن است.

قیمت گذاری: شما می توانید با استفاده از Logomaster.ai یک لوگو را رایگان ایجاد کنید. یک بار طراحی انجام دهید، می توانید برای دانلود بسته لوگو یک هزینه یک باره که از 39 دلار آغاز می گردد را پرداخت کنید.

منبع: مجله شنبه
انتشار: 18 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1403 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2488

به "برترین و باکیفیت ترین سایت های رایگان هوش مصنوعی برای طراحی لوگو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین و باکیفیت ترین سایت های رایگان هوش مصنوعی برای طراحی لوگو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید