حتی اگر بمیرم هم دیگر کشتی نمی گیرم ، بعد از شکست من هزار جور حرف درآوردند

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، رامین طاهری با انتقاد از فدراسیون گفت که بعد از مصدومیت سنگین زانو و جراحی کسی از او حمایت نکرد.

حتی اگر بمیرم هم دیگر کشتی نمی گیرم ، بعد از شکست من هزار جور حرف درآوردند

به گزارش خبرنگاران رامین طاهری با اشاره به مصدومیتش در مسابقات کشورهای اسلامی گفت: در مبارزه فینال در همان یک دقیقه اول رباطم پاره شد. چند روز پیش پایم را جراحی کردم بدون اینکه هیچ کسی پیگیر کارم باشد. نه هیئت کشتی استان، نه اداره کل ورزش خوزستان و نه فدراسیون کشتی.

وی با تاکید بر اینکه ادامه دادن مبارزه فینال با رباط پاره باعث تشدید مصدومیتش شده است، بیان کرد: اشتباه کردم فینال را ادامه دادم. در مبارزه با حریف ازبک رباطم پاره شد، به مربی تیم ملی گفتم که رباطم پاره شده، چون من قبلا سابقه پارگی رباط صلیبی داشتم و همان لحظه متوجه شدم مصدومیتم جدی است، اما چون این کشتی را 2-1 جلو بودم، مربی گفت ادامه بده و این ادامه دادن مبارزه با رباط پاره، باعث شد که مینیسکم هم پاره شود، پایم ناقص شد، جراحی بسیار سنگینی را در روزهای اخیر پشت سر گذاشتم و با وجود گذشت چند روز، همچنان به شدت درد دارم.

عضو تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات جهانی 2021 اسلو با انتقاد از بی توجهی مسئولان نسبت به شرایطش گفت: اگر در شهر خودم آسیب می دیدم اصلا برایم مهم نبود کسی سراغم را بگیرد، اما مسابقاتی که من در آن رباطم پاره شد، مسابقه ای بود که ملی پوش بودم و از طرف فدراسیون کشتی و کمیته ملی المپیک در آن حضور داشتم اما هیچ پیگیری از طرف آنها نشد. من به محمد بنا هم گفته بودم که رباط و مینیسکم در این رقابت ها پاره شده اما برخورد جالبی با من نداشت. فدراسیون سراغی از من نگرفت، هیئت کشتی استان و حمید بنی تمیم که خودش کشتی گیر بوده و اکنون مدیرکل ورزش استان است هم هیچ سراغی از من نگرفتند. چند روز است که خودم با پیگیری خودم و هزینه کردن 55 میلیون تومان پایم را زیر نظر دکتر کیهانی جراحی کردم، هیچ کدام اینها پیگیر شرایط من نبودند. اگر در خانه و یا در حین تمرینات خودم آسیب دیده بودم، از هیچ کسی انتظاری نداشتم، آسیب دیدگی من در فینال مسابقات قونیه رخ داد، جایی که نماینده ایران بودم. حالم آنقدر از نظر روحی بد است که به خود می گویم حتی اگر بمیرم، پایم را روی تشک نمی گذارم.

وی ادامه داد: من اصلا از هیچ کسی کمکی نخواستم، ولی پیش خانواده ام خجالت کشیدم که این مصدومیت را از مسابقات کشورهای اسلامی سوغات آوردم و حالا هیچ کسی پیگیر شرایط من نیست. مگر من عضو تیم ملی در مسابقات جهانی نبودم؟ چند بار قهرمان آسیا شدم، هزار تورنمنت رفتم، حالا که آسیب دیدم چه کسی باید پیگیر باشد؟ من یک هزار تومانی هم از کسی نمی خواهم فقط اینکه برای من احترامی قائل نشدند، حالم را بد می کند.

طاهری گفت: چند روز گذشته و من با مصرف مُسکن هم کلی درد دارم، این دوره هم تمام می شود، دو ماه دیگر شاید بتوانم تمریناتم را شروع کنم، 27 ساله هستم و قبلا هم سه عمل جراحی روی مینیسک و رباط صلیبی ام انجام دادم، عمل فوق العاده سنگینی است. من تمام مدال هایم را هم بعد از این عمل جراحی زانو گرفتم و می دانم که باز هم می توانم برگردم، اما آدم یادش نمی رود که در این دوره چطور با او برخورد شده است. فردا روز یادم می ماند که دوره مصدومیت کسی احوالم را نپرسید. اصلا برای پولش نمی گویم، من چند دقیقه با رباط پاره در فینال کشتی گرفتم، وقتی می بازی هزار حرف می شنوی. وقتی من به کشتی گیر دانمارکی در قهرمانی جهان 2021 باختم، هزار جور حرف به من زدند، درحالیکه امسال نایب قهرمان جهان شد، اما وقتی مصدوم می شوی دیگر حرف و حمایتی نیست. بعد از بهبود آسیب دیدگی ام یک تصمیم خوب می گیرم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 مهر 1401 بروزرسانی: 17 مهر 1401 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2332

به "حتی اگر بمیرم هم دیگر کشتی نمی گیرم ، بعد از شکست من هزار جور حرف درآوردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حتی اگر بمیرم هم دیگر کشتی نمی گیرم ، بعد از شکست من هزار جور حرف درآوردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید