سایت سامانه تخصیص خودرو هنوز اختلال دارد

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، از صبح روز گذشته (چهارشنبه)، سامانه تخصیص یکپارچه خودرو باید برای متقاضیان حائز شرایط فعال می شد تا به جهت انتخاب پنج اولویت خودرویی شان اقدام کنند؛ اکنون پس از گذشت یک روز، این سامانه هنوز دچار اختلال است و تعداد بسیاری حتی نمی توانند وارد سامانه شوند.

سایت سامانه تخصیص خودرو هنوز اختلال دارد

به گزارش ایسنا، گام دوم مشارکت در مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو ها از صبح روز گذشته (چهارشنبه سوم خرداد ماه) برای متقاضیان واجد شرایط که در موعد مقرر حساب وکالتی تعریف و وجه لازم را مسدود کرده و به تایید بانک و سامانه رسیده بود، اسماً آغاز شد؛ متقاضیان از دیروز به مدت هشت روز (تا چهارشنبه هفته آینده) برای ثبت پنج اولویت خودرویی مورد نظر خود فرصت دارند.

سایت سامانه باید از روز گذشته فعال می شده تا مشتریان بتوانند برای انتخاب پنج اولویت خودرویی مورد نظر خود اقدام کنند و در لیست نوبت دهی یا حق تقدم خرید خودرو های داخلی بر مبنای لیست انتظار قرار بگیرند.

اما نکته قابل تامل اینجاست که پس از گذشت بالغ بر 24 ساعت که سایت باید فعال و مشتریان برای خرید خود اقدام می کردند، هنوز دچار اختلال است و تعداد بسیاری از مشتریان در تماس با این خبرگزاری اعلام کرده ند که حتی نمی توانند وارد سایت سامانه شوند؛ چه برسد به اینکه بخواهند خودرو انتخاب کنند.

این اختلال احتمالا به سبب بار ترافیکی بالا و تعداد مراجعه بسیار متقاضیان پیش آمده است.

این موضوع در حال پیگیری است و با توجه به اینکه تا چهارشنبه هفته آینده همچنان فرصت برای ثبت نام وجود دارد و اینکه زمان ثبت نام تاثیری در اولویت بندی تخصیص خودرو ندارد، متقاضیان نگران نباشند و در ساعات و روز های بعدی اقدام کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 خرداد 1402 بروزرسانی: 5 خرداد 1402 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2431

به "سایت سامانه تخصیص خودرو هنوز اختلال دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایت سامانه تخصیص خودرو هنوز اختلال دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید