قرارداد همکاری اصفهان و چین

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان گفت: گوییژو یکی از ایالت های چین است که در هفته گذشته قراردادهای همکاری در حوزه گردشگری میان اصفهان و این ایالت عقد شد.

قرارداد همکاری اصفهان و چین

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، فریدون الله کمک با اعلام شتاب در توسعه روابط گردشگری بین اصفهان و چین گفت: از اسفند سال گذشته بر بازارهای مهم گردشگری در چین تمرکز ویژه ای داشتیم چراکه همواره بازارهای گردشگری ما معطوف به اروپا بود و در شرایط تحریم های ناجوانمردانه بازار گردشگری چین می تواند به توسعه مالی و روابط بیشتر بین دو کشور منجر گردد.

وی با اشاره به لغو ویزا در سفرهای گردشگری چینی ها توسط دولت گفت: این اقدام دولت تمایل سفر چینی ها به اصفهان را افزایش داده است.

  • تمهیدات ویژه ای برای حضور گردشگران چینی در اصفهان اندیشیده شده است

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان با بیان اینکه تمهیدات ویژه ای برای حضور گردشگران چینی در اصفهان اندیشیده شده است، توضیح داد: بسته های تبلیغاتی به زبان چینی و افزایش راهنماهای تورهای گردشگری توانمند به زبان چینی در بناهای تاریخی، فرهنگی و مذهبی استان اصفهان از اقدامات این مدت بوده است.

وی با اعلام حضور هیات های مختلف از کشور چین در شهر اصفهان برای رایزنی در توسعه گردشگری ابراز داشت: اخیرا رییس انجمن زنان اتحادیه های گردشگری کشور چین از اصفهان بازدید داشت و علاقه مندی سفر چینی ها به اصفهان را گوشزد کرد.

  • اصفهان ارتباطات فرهنگی و گردشگری با اهالی پکن برقرار نموده است

الله کمک با بیان اینکه در هفته گذشته معاون مشورتی سیاسی شورای ایالت گوئیژو چین از اصفهان بازدید داشت، گفت: این استان در جنوب کشور چین واقع شده و جمعیتی بالغ بر 40 میلیون نفر دارد و در گذشته کمتر با این ایالت ارتباط برقرار شده بود.

وی اضافه نمود: بر این اساس اصفهان ارتباطات فرهنگی و گردشگری با اهالی پکن، شانگهای و شیان چین برقرار نموده است.

  • تاکید بر توسعه روابط با ایالت گوییژو چین

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان با تاکید بر توسعه روابط با ایالت گوئیژو چین گفت: درصدد هستیم تا در تعامل با اهالی گوئیژو و معرفی فرصت های سرمایه گذاری به ویژه در زمینه های گردشگری، تجارت و صنایع دستی و درگیر کردن بخش خصوصی از ظرفیت کشور چین در توسعه گردشگری بهره بگیریم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 آذر 1398 بروزرسانی: 23 آذر 1398 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 720

به "قرارداد همکاری اصفهان و چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد همکاری اصفهان و چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید