قرارداد همکاری اصفهان و چین

به گزارش تور ترکیه ارزان، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان گفت: گوییژو یکی از ایالت های چین است که در هفته گذشته قراردادهای همکاری در حوزه گردشگری میان اصفهان و این ایالت عقد شد.

قرارداد همکاری اصفهان و چین

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش تور ترکیه ارزان به نقل از مهر، فریدون الله کمک با اعلام شتاب در توسعه روابط گردشگری بین اصفهان و چین گفت: از اسفند سال گذشته بر بازارهای مهم گردشگری در چین تمرکز ویژه ای داشتیم چراکه همواره بازارهای گردشگری ما معطوف به اروپا بود و در شرایط تحریم های ناجوانمردانه بازار گردشگری چین می تواند به توسعه مالی و روابط بیشتر بین دو کشور منجر گردد.

وی با اشاره به لغو ویزا در سفرهای گردشگری چینی ها توسط دولت گفت: این اقدام دولت تمایل سفر چینی ها به اصفهان را افزایش داده است.

  • تمهیدات ویژه ای برای حضور گردشگران چینی در اصفهان اندیشیده شده است

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان با بیان اینکه تمهیدات ویژه ای برای حضور گردشگران چینی در اصفهان اندیشیده شده است، توضیح داد: بسته های تبلیغاتی به زبان چینی و افزایش راهنماهای تورهای گردشگری توانمند به زبان چینی در بناهای تاریخی، فرهنگی و مذهبی استان اصفهان از اقدامات این مدت بوده است.

وی با اعلام حضور هیات های مختلف از کشور چین در شهر اصفهان برای رایزنی در توسعه گردشگری ابراز داشت: اخیرا رییس انجمن زنان اتحادیه های گردشگری کشور چین از اصفهان بازدید داشت و علاقه مندی سفر چینی ها به اصفهان را گوشزد کرد.

  • اصفهان ارتباطات فرهنگی و گردشگری با اهالی پکن برقرار نموده است

الله کمک با بیان اینکه در هفته گذشته معاون مشورتی سیاسی شورای ایالت گوئیژو چین از اصفهان بازدید داشت، گفت: این استان در جنوب کشور چین واقع شده و جمعیتی بالغ بر 40 میلیون نفر دارد و در گذشته کمتر با این ایالت ارتباط برقرار شده بود.

وی اضافه نمود: بر این اساس اصفهان ارتباطات فرهنگی و گردشگری با اهالی پکن، شانگهای و شیان چین برقرار نموده است.

  • تاکید بر توسعه روابط با ایالت گوییژو چین

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان با تاکید بر توسعه روابط با ایالت گوئیژو چین گفت: درصدد هستیم تا در تعامل با اهالی گوئیژو و معرفی فرصت های سرمایه گذاری به ویژه در زمینه های گردشگری، تجارت و صنایع دستی و درگیر کردن بخش خصوصی از ظرفیت کشور چین در توسعه گردشگری بهره بگیریم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 720

به "قرارداد همکاری اصفهان و چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد همکاری اصفهان و چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید