مجموعه بهترین پیام های تسلیت فوت

به گزارش تور ترکیه ارزان، پیام تسلیت فوت که در مطلب حاضر مشاهده می کنید، مجموعه ای کامل از پیام عرض تسلیت است و شامل پیام تسلیت فوت پدر، تسلیت فوت مادر، پیام تسلیت برادر، عمو، پدربزرگ، مادربزرگ و دیگر اقوام نزدیک و دور، پیام تسلیت صمیمانه، پیام تسلیت به دوست، پیام تسلیت به همکار، متن زیبا برای تسلیت، پیام تسلیت سالگرد، پیام تسلیت زلزله می شود.

مجموعه بهترین پیام های تسلیت فوت

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - نیاز مخاطبان خبرنگاران به پیام های تسلیت فوت، ما را بر آن داشت مجموعه ای کامل از این گونه پیام ها فراهم آوریم. این مجموعه پیام تسلیت درگذشت اقوام دور و نزدیک را به تفکیک نسبت متوفی با فردی که قرار است به او تسلیت بگوییم (پدر، مادر، برادر، عمو و...) و همچنین لحن و زبان پیام (ادبی، صمیمانه، رسمی) در مطلب های مختلف آورده شده اند. در مطلب حاضر گلچینی از تمامی پیام های تسلیت فوت انتخاب کردیم. در صورت تمایل به مطالعه پیام های فوت بیشتر در هر زمینه، به لینک انتهای هر بخش مراجعه کنید. همچنین اگر قصد دارید پیام تسلیت خود را به صورت تصویری ارسال کنید، بازدید از عکس تسلیت گفتن و عکس نوشته پیام تسلیت را از دست ندهید.

1. پیام تسلیت پدر

یاد روزهای بودن پدرت را عزیز می داریم و لحظه های سنگینی هجران او را به سوگ می نشینیم باشد که در نظرت افتد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

سبک بالان به آسانی پرواز می کنند و پدر پاک شما این گونه بود که پروانه روحش به اعلی علیین پرواز کرد. پرواز ملکوتی پدر بزرگوارتان سیر در راه خداست و این باور اندکی از غم شما خواهد کاست.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

پرواز جان پدر از زمین پایین به اوج سبز آسمان شکوفایی بهار جاودان در روح پر فتوح اوست. تحمل فقدان ظاهری او را از خدا برای شما می طلبم تا گل جانش در محضر خداوند عطرافشان باشد.

2. پیام تسلیت مادر

جناب آقای... / سرکار خانم...

با نهایت تأسف ضایعه غم بار درگذشت مادر گرامی تان را خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض کرده، از خداوند متعال برای روح پاک آن مرحومه علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم صبر بزرگ آرزومندیم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

درگذشت مادر خوبت را تسلیت عرض می کنم و از خدای مهربان می خواهم به پاس تلاش، مهربانی و اخلاق نیکو، لباس مغفرت بر روح بلندش بپوشاند و در بهشت برینش مأوا دهد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

اندوه از دست دادن مادر چنان تلخ است که هیچ عبارتی را در این مقام یارای مرهم نهادن نیست. تنها یاد خداست که می تواند دل پر درد شما را تسلی بخشد. درگذشت مادر گرامی را به شما و خانواده محترم صمیمانه تسلیت گفته، برای شما صبر و برای درگذشته رحمت بی کران الهی را آرزو داریم، امید که روح آن مرحومه آرام، آسوده و شادمان در حریم امن الهی آرام گیرد.

3. پیام تسلیت برادر

جناب آقای... / سرکار خانم...

خبر تأسف بار فقدان برادر بزرگوار جنابعالی، ما را داغدار کرد. مصیبت وارده را به شما و خانواده محترم آن عزیز از دست رفته، صمیمانه تسلیت می گوییم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسئلت داریم.

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

درگذشت برادر خوب و ارزشمند شما جانکاه و دردآور بود. صفات انسانی او هرگز از یاد دوستانش محو نخواهد شد. تسلیت ما تقدیم به شما.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

اگر کسی فلسفه مرگ را نداند، بی شک کمر زیر بار هجرت برادر خم می کند، اما با توجه به باور عمیق حضرتعالی از کوچ روح و دانایی مثال زدنی شما، صرفاً فقدان جسم ظاهرش اش را تسلیت گفته و آرزومندم روح پرفتوحش با حضرت علی علیه السلام و صالحین محشور گردد.

بیشتر بخوانید:مجموعه پیام تسلیت فوت برادر و خواهر

4. پیام تسلیت پدربزرگ

درگذشت پدربزرگ ارجمندتان را تسلیت عرض می کنم و از خداوند منان خواستارم سایه پدر و مادر را برایتان نگاه دارد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

گاهی غصه ها ما را می گدازند تا مثل طلا خالص شویم. غم و اندوه درگذشت پدربزرگ عزیزت یکی از آن غصه هاست. شکیبا و شکیبا باش و در این غصه پدرت/مادرت را همراه و غمخوار باش. تسلیت می گویم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

پدربزرگتان آزادمردی سبک بال بود که در سیر الی الله صعود کرد چرا که روح های پاک به آسانی از خاک دل می کنند تا به افلاک برسند. رفتار انسانی پدربزرگتان او را به اعلی علیین برده است. جای روح پاک صفاکیش پدربزرگتان در آستان جانان باد.

5. پیام تسلیت مادربزرگ

با نهایت تأثر و تأسف درگذشت مادربزرگ گرامیتان را تسلیت و تعزیت عرض کرده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحومه علو درجات و رحمت واسعه و برای شما و سایر بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

مادربزرگ ها همه در یک جایی از قصه هایمان جا می مانند اما یاد و خاطره شان در ذهن ما به نیکی باقی خواهد ماند. درگذشت مادربزرگ عزیزت را تسلیت می گویم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

مادربزرگ ها هروقت از جهان بروند، زود رفته اند و جای خالی آنها همواره احساس می گردد، درگذشت مادربزرگت را تسلیت می گویم.

6. پیام تسلیت عمو

جناب آقای... / سرکارخانم...

ضایعه درگذشت عموی بزرگوارتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم. خداوند متعال روح پاکش را با مولایش علی علیه السلام محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

رحلت عموی گرامی تان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می نمایم. مراتب تسلیت مرا به پدر بزرگوارت اعلام بدار.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

مصیبت درگذشت عموی مهربانتان را به شما و خانواده محترم تسلیت گفته، برای شما صبر و برای درگذشته رحمت بی کران الهی را آرزو دارم، امید که روح آن مرحوم آسوده از همه رنج های جهان، در حریم امن الهی آرام گیرد.

7. پیام تسلیت فرزند

جناب آقای.../ سرکار خانم...

درگذشت فرزند برومندتان را به شما و خانواده محترم تسلیت گفته، برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از درگاه خداوند مسئلت می کنیم.

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

تحمل سوگ فقدان فرزند صبری الهی را می طلبد. این ضایعه تلخ را به شما و همسر گرامی تان تسلیت گفته و از خدا می خواهم به شما صبر و بردباری عطا کند.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

فراق فرزند دلبندت آنقدر ناباورانه بود که مرا در بهتی بزرگ فرو برد. درگذشتش را تسلیت می گویم. امیدوارم در برابر این غم محکم و پایدار باشید.

8. پیام تسلیت جوان ناکام

جناب آقای... / سرکار خانم....

بی گمان درگذشت ... نوجوان / جوان ناکام تان گرد غم برچهره تان پاشیده است. رسم روزگار است که بارها و بارها همه را به چنین آزمون های سختی می آزماید، این فقدان بزرگ را صمیمانه تسلیت گفته و سربلندی و شکیبایی تان را در این کارزار از ایزد منان خواستارم. باشد که روح بلند این عزیز از دست رفته در بارگاه امن الهی و در جوار رحمتش جاودان بیاساید.

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

مرگ شکوفه زندگی تان و کم شدن عطر و بوی او از این جهان خاکی را خدمت شما تسلیت می گوییم. امیدواریم شمیم دل پذیر این جوان ناکام / نوجوان فراخنای ملکوت و محضر حق تعالی را عطرآگین سازد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

غنچه عفیف زندگی تان که هنوز سر از پرده عصمت درنیاورده بود، به دست طوفان خزان پرپر شد. جان شکوفایش را در بلندای ملکوت نظاره کنید که سرخوشانِ جاودانه آنانند.

9. پیام تسلیت فوت اقوام

درگذشت ... گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض کرده، برای آن مرحوم غفران الهی و علو درجات، برای حضرتعالی و سایر بازماندگان صبر و اجر جزیل از خداوند متعال درخواست می نماییم.

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

مرگ، سِیرِ جان از سبز خاک به نیلی بلند افلاک است. دامن از اشک تهی سازید که پیوستن به جانان سعادتی پایان ناپذیر است. روح آن عزیز قرین رحمت الهی باشد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

ترجمان معنی مرگ، حضور جاودانه انسان در محضر حق است که از پیشگاه او آمده ایم و باید که در آستان او نماز عشق را به جا بیاوریم. درگذشت عزیزتان را تسلیت می گویم.

10. پیام تسلیت زلزله

جان باختن ... نفر از هم وطنان عزیزمان بر اثر زلزله ... موجب تأسف و تأثر فراوان شد و همه مردم ایران را عزادار کرد. این مصیبت دردناک را از صمیم قلب به ملت بزرگ و شکیبا ایران و خانواده داغدیده جان باختگان تسلیت می گویم. از خداوند تبارک و تعالی برای آن عزیزان سفر کرده علو درجات و برای خانواده های داغدار صبر و شکیبایی خواهانم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

حادثه تلخ و دلخراش جان باختن دوستانمان در زلزله ... که حقاً مصیبت بار و تأثرانگیز است به خانواده های عزادار و بازماندگان آن عزیزان صمیمانه تسلیت عرض می کنم و تسلی و آرامش دل های غمگین آنان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

وقوع حادثه غم بار زمین لرزه ... که موجب جان باختن و زخمی شدن تنی چند از هموطنان عزیزمان شده است، سبب تألم و تأثر شدید شد. بی شک مردم فهیم و قهرمان ... (نام منطقه زلزله دیده) در سایه وفاق و همبستگی، این روزهای سخت و سخت را با آرامش و شکیبای پشت سر خواهند گذاشت.

11. پیام تسلیت به همکار

حضور محترم جناب آقای... / سرکار خانم...

سلام علیکم

خبر درگذشت پدر / مادر / ... جنابعالی واصل گشت. درگذشت ایشان را به شما و خانواده گرامی تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال برای آن مرحوم / مرحومه رحمت و مغفرت و حشر با اولیاء طاهرینش، حضرت ختمی مرتبت صلی الله علیه و آله و ائمه معصومین علیه السلام و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواستارم.

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

همکار عزیز ... مصیبت وارده را خدمتتان تسلیت عرض می کنم. خداوند به شما و سایر بازماندگان صبر عنایت کند. روحشان شاد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

همکار ارزشمند جناب آقای... / سرکار خانم...

با احترام و تمکین بر مشیت الهی، ابراز همدردی مرا پذیرا باشید. امید آنکه روح مرحوم در این ایام گرانقدر قدر مرهون رحمت آفریدگارش گردد. از ایزد منان صبر و شکیبایی برای شما و خانواده محترمتان خواستارم.

12. پیام تسلیت به دوست

زندگی فرصتی برای رهایی از تعلقات است. کوله بار مسافر هرچه سبک تر باشد بهتر است. از اینکه عزیز رهپوی وادی عشق پدر / مادر / ... با جان برابرتان جز محبت ماترکی نداشت، بر خود ببالید که بهشت عدن در انتظار اوست.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

فراق هجرت ناگهانی پدرت / مادرت / ...ت مرا اندوهگین و ناراحت کرد. در غم تو شریک هستم و از خداوند برای تو صبر و شکیبایی و برای ... عزیزت آمرزش می خواهم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

دوست خوب و خواستنی ام...

غم از دست دادن پدر / مادر / ... سخت است و بی شک تنها با توسل به حضرت حق تحمل این غم ممکن است. از خداوند منان شکیبای جهت شما و غفران الهی جهت این عزیز درخواست دارم.

امیدوارم به زودی لبخندت را ببینم.

13. متن زیبا برای تسلیت

واژه ها به یاری ذهن نمی آید آنگاه که حجم اندوه راه نفس را می بندد و راهی نیست جز گریستن و گریستن و گریستن. مصیبت وارده را به شما و خانواده محترم تسلیت گفته برای شما صبر و برای درگذشته رحمت بی کران الهی را آرزو داریم، امید که روح آن مهربان، آسوده از همه رنج های بی شمار جهان، در حریم امن الهی آرام گیرد. تسلیت و همدردی صمیمانه همه همکاران و دوستان خود را بپذیرید.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

خبر درگذشت ... موجب تأثر خاطر همه آشنایان و علاقه مندان آن فرهیخته گرانقدر شد. هجران چنین شخصیت ارزنده ای که عمر پر برکت خود را صرف خدمت صادقانه به کشور کرد، بسی گران و جانکاه است. اکنون وظیفه ما است که از آن همه درس و تجربه، بهره بگیریم و آن را در راستا تعالی و پیشرفت سرزمین مان به کار گیریم. اینجانب ضایعه درگذشت آن فقید سعید را به خانواده سوگوار ایشان و جامعه علمی کشور تعزیت و تسلیت عرض می نمایم و علو درجات و آرامش روح آن مرحوم مغفور را از خداوند مهربان درخواست دارم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های جهانی فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید. درگذشت پدر / مادر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض کرده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل خواهانم.

14. پیام تسلیت صمیمانه، محبت آمیز و خودمانی

می دانم هیچ جمله ای دردت را سبک نمی کند؛ می دانم داغداری؛ می دانم هیچ چیزی نمی تواند غم از دست دادن پدر / مادر عزیز و مهربانت را جبران کند. از خدا می خواهم به تو و خانواده ات صبر بده تا بتونی این مصیبت را تحمل نمایی. فقط بدان همه از این شنیدن این خبر ناراحت و متاثرند و همه در کنارتند.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

غم از دست دادن بهترین و بزرگترین پشتوانه جهان که هیچ چیز و هیچ کس نمیتونه هیچ جوره جاشون رو پر کنه بهتون تسلیت میگم. ان شاء الله خداوند بزرگ بهتون صبر زیادی بده که بتونه به دوش کشیدن این غم رو براتون راحت تر کنه. روحشون شاد باشه.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

هر چند می دونم تو این شرایط هیچ کلامی تسلی بخش درد و غم تو و خانواده ت نیست. ولی خواستم بدونی ما در کنارت هستیم. یادش گرامی.

15. پیام تسلیت رسمی

خبر اندوه وارده به شما، ما را در غصه جانگداز فرو برد. اندوه بی پایانمان از این واقعه دردناک قابل وصف نیست. این مصیبت را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می نماییم و برای آن مرحوم آمرزش الهی خواستاریم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

درگذشت مادر چنان سنگین و جانسوز هست که به سختی به باور می نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره ای جز تسلیم و رضا نیست.این ماتم جانگداز را به شما و خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض کرده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می کنم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می کنم و آرزوی صبر و سلامتی برایتان دارم. از خداوند منان خواستاریم که به شما صبرعطا نماید.

16. پیام تسلیت سالگرد

در سالگرد درگذشت ... گرامی تان سجده شکر به درگاه پروردگار فرود می آوریم که توفیق صبر بر مصیبت را به شما ارزانی داشتی. همواره به یاد انسانی هستیم که زیباترین های زندگی را در ذهنمان جاودانه ساخت.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

چه ناباورانه یک سال / دو سال / ... از غروب غم انگیز ... عزیزتان گذشت. سخت ترین روزهای زندگیتان را تجربه کردید و ما بر دل آتش گرفته تان اشک غم باریدیم. سالگرد وفات آن عزیز را تسلیت عرض می کنم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

خداوند اجر بی پایان به شما عطا فرمایدکه یک سال است عزیزتان را به آغوش خاک سپرده و شکیباانه در سوگش نشستید. تسلیت ابزار روح آدمی برای ابراز رنج و اندوه است، تسلیت ما را پذیرا باشید.

17. جواب پیام تسلیت

بدین وسیله از همه سروران و دوستان و همکاران گرامی و ارجمند که در مجلس ترحیم و یادبود [پدرم / مادرم / پدربزرگم /...]، شرکت نمودید و یا با جملات و ابراز همدردی، موجب تسلی خاطرم شدید صمیمانه تقدیر و سپاسگزاری می نمایم. همراهی شما در این راستا برای من دلگرم کننده بوده و خواهد بود.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

سینه سرشار از محبت همه یارانی داریم که با ارسال پیام ما را در داغ درگذشت عزیزمان همراهی کردند. قدر لطف و مهربانی شان با خداوند مهرپرور باد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

از همه دوستان عزیزم که با ارسال پیام تسلیت گفتند، بسیار متشکرم. جملات، حرف ها و حضورتان، برای من با ارزش و قابل تقدیر است. همراهی شما در این اندوه برای من دلگرم کننده بوده و خواهد بود.

18. پیام تشکر تسلیت

بدین وسیله از عزیزان همسایه، همکاران اداری و مهندسین شرکت...، فرهنگیان ارزشمند، شعرای فهیم سراسر استان، نویسندگان مطبوعات، دانشگاهیان فرهیخته که ما را در مراسم درگذشت [پدر / مادر / برادر / خواهر و...] عزیزمان یاری کرده اند، سپاسگزاری کرده، اگر در شرفیابی قصوری یافتید صرفاً به سبب تألمات روحی معذورمان بدارید.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

با شایسته ترین و عالی ترین عبارات و سخنان به هر زبان و هر لهجه می ستاییم، محبت های شما بزرگواران را. چه آن کس که با گل خاطر سوگوارمان را تسلی بخشید و چه آن کس که به قدوم مبارک خود و چه آن عزیزی که به خط و جراید گرد غم از چهره غمگین ما زدود.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

از محضر ارزشمند شما که در سوگ پیش آمده شرکت فرمودید سپاسگزاری کرده و امیدواریم به جای سایه اندوه در زندگی تان آفتاب تابان شادمانی و وداد درخشان باشد.

در پایان امیدواریم مجموعه پیام تسلیت فوت مورد توجه شما قرار گرفته و برای شما مفید بوده باشد. با ارسال نظرات سازنده خود ما را در هرچه بهتر و پربار ساختن این مجموعه یاری دهید.

منبع: setare.com
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1617

به "مجموعه بهترین پیام های تسلیت فوت" امتیاز دهید

2 کاربر به "مجموعه بهترین پیام های تسلیت فوت" امتیاز داده اند | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه بهترین پیام های تسلیت فوت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید