مقاله: دیدنی های طبیعی جزیره ونکوور را از دست ندهید

به گزارش تور ترکیه ارزان، در کنار پارکسویل در شرق جزیره ونکور، ساحلی وجود دارد که نقطه محبوب مردم بومی کاناداست. این ساحل یک زمین بازی وسیع دارد و با صنوبرهای داگلاس پوشیده شده است. شما در این جا می توانید جهتهای طبیعت گردی 5 کیلومتری پیدا کنید و ساحل با طول 2 کیلومتر در انتظار شماست. این ساحل یکی از بایدها در میان جاذبه های جزیره ونکوور می باشد. این ساحل شنی جایی است که هرگز فراموش نخواهید کرد.

مقاله: دیدنی های طبیعی جزیره ونکوور را از دست ندهید

هات اسپرینگ کُو، که در کلیکوات ساوند در شمال غربی توفینو واقع است، افراد زیادی از سراسر دنیا را هر ساله به خود جذب می نماید. این چشمه های آب گرم، از آبشاری به پایین روانه می شوند و به چندین استخر طبیعی می ریزند. برترین قسمت آن استخرهای کوچکی است که به حالت طبقه طبقه درآمده اند و به همدیگری راه دارند. هرچه استخرها به امواج اقانوس نزدیک تر می شوند، آب آن ها خنک تر می گردد. شما تنها با قایق و یا هواپیما می توانید به این چشمه ها دسترسی پیدا کنید که آن هم با 30 دقیقه پیاده روی از میان جنگل های بارانی امکان پذیر است.

جنگل کتدرال کرو که یکی از جاذبه های جزیره ونکوور محسوب می گردد، زیست بوم درخت های باستانی و کهن صنوبر داگلاس است. بعضی از این رختان بیش از 800 سال سن دارند و محیط پیرامون بزرگ ترین درخت حدود 9 متر می باشد. دریاچه کامرون محل بسیار خوبی برای موج سواری با باد، شنا و ماهیگیری است. درخت های سرو قرمز غربی در اطراف آن، به زیبایی این دریاچه افزوده اند.

منبع مقاله: دیدنی های طبیعی جزیره ونکوور را از دست ندهید

انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2025

به "مقاله: دیدنی های طبیعی جزیره ونکوور را از دست ندهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: دیدنی های طبیعی جزیره ونکوور را از دست ندهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید