پروسه صدور رای انضباطی پیچیده و طولانی تر شد

به گزارش تور ترکیه ارزان، رئیس کمیته انضباطی دلایل پیچیده گردیده و طولانی شدن پروسه صدور رای توسط این کمیته را تشریح کرد.

پروسه صدور رای انضباطی پیچیده و طولانی تر شد

به گزارش تور ترکیه ارزان ،اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی با اعلام اینکه اتفاقات حاشیه ای استادیوم های در جریان بازی های هفته سوم لیگ برتر از جنس فوتبال نبود شرایط دو هفته اخیر استادیوم ها را مناسب توصیف کرد.ظاهرا بازی های هفته چهارم و پنجم آنقدر کم حاشیه بوده که از هشت مسابقه شاید دو سه نکته انضباطی گزارش گردیده است.

حسن زاده اما درباره نحوه رسیدگی به پرونده ها و صدور رای انضباطی توضیحاتی داده که معین می نماید پروسه صدور رای علیه خاطیان پیچیده تر گردیده و دیگر نمی توان منتظر رای آنی علیه آنها بود: با توجه به مقررات انضباطی جدید نمی توانیم مثل سال های گذشته زمانی که بازی روز شنبه برگزار می شد بلافاصله رأی را اعلام کنیم. بایستی گزارشی برای ما ارسال گردد، به دست ما برسد، آنالیز کنیم، تخلفات باید به متخلف ابلاغ گردد به فرد متخلف تذکرات داده گردد تا بتواند از خودش دفاع کند بعداً، رأی می دهیم این اتفاق باعث شد زمانی که رأی از سوی کمیته انضباطی اعلام می گردد دو هفته طول بکشد. سعی می کنیم در کمال آرامش پرونده ها را آنالیز کنیم تا حقی ناحق نگردد.شاید در صدور رأی تأثیر داشته باشیم البته در همین زمینه پیشنهادی به کمیته معین مقررات دادیم تا قوانین جدیدی تأیید گردد تا ان شاءالله در آینده مقررات انضباطی تغییر کرد این بخش هم اصلاح گردد.ولی در هر صورت پرونده های مربوط به هفته های سوم، چهارم و پنجم به ترتیب در حال رأی دادن و ابلاغ آن هستیم و با این اتفاقی که در هفته پنجم افتاد خدا را شکر همه چیز خوب و مثبت ارزیابی می گردد و امیدواریم روز به روز شرایط بهتر گردد حتی بهتر از سال گذشته. اگر بخواهیم هفته پنجم سال جاری را با سال گذشته مقایسه کنیم مطمئناً سال گذشته گزارش های انضباطی زیادی برای ما ارسال گردیده است و همکاری خوب تماشاگران مخصوصاً در تیم های پرطرفدار بسیار زیاد در این قضیه کمک کرد تا آرامش به سکوها برگردد.

3-300

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 1 آبان 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 150

به "پروسه صدور رای انضباطی پیچیده و طولانی تر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروسه صدور رای انضباطی پیچیده و طولانی تر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید