آموزش چند اوریگامی ساده برای سرگرم کردن بچه ها

به گزارش تور ترکیه ارزان، اوری به معنای با اندیشه تا کردن و گامی به معنای کاغذ است. ترکیب این دو کلمه اوریگامی را می سازد. از بچه ها تا اساتید دانشگاه و به طور کلی تمامی مردم می توانند خالق اوریگامی جدیدی باشند. شکل هایی که در اوریگامی خلق می کنیم می تواند پرندگان، حیوانات، وسایل خانه، شکل هندسی مرتبط با صنعت، معماری و گرافیک باشد.

آموزش چند اوریگامی ساده برای سرگرم کردن بچه ها

سرگرمی های زیادی برای روزهای خانه نشینی وجود دارد که یکی از جالب ترین آن ها اوریگامی است. اگر آن را بشناسید از هیجان نهفته در آن آگاهی دارید. اوریگامی نه تنها بچه ها، که بزرگسالان را نیز درگیر خود می کند. اگر به دنبال راهی برای سرگرم کردن خود و بچه هاتان در این مدت هستید، اوریگامی را امتحان کنید.

نکته ای که در زمینه اوریگامی وجود دارد این است که نوع کاغذ مورد استفاده باید نازک، صاف و مقاوم باشد و هنگام تا کردن دچار تغییر شکل نشود. شما می توانید از کاغذهای رنگی مناسب استفاده کنید که به موضوع مورد نظرتان مربوط است. زمینه اصلی ساخت اوریگامی را یک کاغذ مربعی با ابعاد مختلف تشکیل می دهد. خلاقیت شما است که مدل سه بعدی را از تصویر ذهنی که دارید ایجاد می کند.

یادگیری اوریگامی کار سختی نیست. کافی است در اینترنت جستجو کنید. فیلم ها و عکس های زیادی به شما کمک می کنند که اوریگامی را یاد بگیرید. در این راستا چند آموزش ساده تا متوسط را در اختیار شما قرار خواهیم داد. به رنگ کاغذهای توجه کنید و اوریگامی خود را بسازید:

اوریگامی گربه

برای درست کردن این نوع گربه مراحل زیر را انجام دهید:

اوریگامی خانه

برای درست کردن این نوع خانه مراحل زیر را انجام دهید:

اوریگامی پرنده

برای درست کردن این نوع پرنده مراحل زیر را انجام دهید:

اوریگامی روباه

برای درست کردن این نوع روباه مراحل زیر را انجام دهید:

برای بچه ها و حتی خودتان از این روش استفاده کنید و با خلق تصاویر ذهنی خود و آموزش آن به بچه هاتان ساعاتی را سرگرم باشید. همچنین در این کار حرفه ای شوید و تصاویر پیچیده تری را خلق کنید. بچه ها با اوریگامی ساختن، اسباب بازی جدیدی هم پیدا می کنند که با آن ساعت ها بازی می کنند و نمایش عروسکی اجرا می کنند.

در این زمینه بخوانید:

چه کارهایی بچه ها را از ماندن در خانه خسته نمی کند

10 راه ساده برای آشپزی با بچه ها در روزهای قرنطینه

منبع: ایرنا زندگی
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1533

به "آموزش چند اوریگامی ساده برای سرگرم کردن بچه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش چند اوریگامی ساده برای سرگرم کردن بچه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید