الزمات و زیرساخت های ورود شرکت شهروند به بازار سرمایه

به گزارش تور ترکیه ارزان، ورود شرکت شهروند به بازار سرمایه نیازمند زیرساخت های مختلفی همچون، اصلاح ساختار، تطبیق آن با شاخصه های مربوط به صنعت فروشگاه های زنجیره ای و قابلیت رقابت با رقبا است.

الزمات و زیرساخت های ورود شرکت شهروند به بازار سرمایه

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شرکت شهروند، وحید کریمی مدیرعامل فروشگاه های شهروند با بیان اینکه در شرایط فعلی اولویت اصلی سلامت مشتریان و کارکنان است اضافه نمود: با توجه به محدودیت های پیش آمده در کشور برای کنترل پاندمی کرونا و از طرفی کاهش ساعت کاری فروشگاه ها باید بتوانیم ضمن خدمات رسانی کافی و رضایت بخش به شهروندان، موضوع سلامت مراجعه نمایندگان و کارکنان مستقر در فروشگاه ها را در تمام سطوح مورد توجه قرار دهیم تا شاهد کمترین آسیب به سلامت شهروندان باشیم.

وحید کریمی با تاکید بر اهمیت عملکرد هوشمندانه و اشراف کامل به بازار و رقبا گفت: انتظار می رود مدیران فروشگاه ها ضمن بهره گیری دقیق و درست از تجارب و توانمدیهایشان، با هوشمندی کامل و در نظر دریافت موقعیت جغرافیایی و شرایط فروشگاهشان با حداکثر توان و خلاقیت در حیطه فروش و رضایتمندی بیشتر مشتریان رفتار نمایند.

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند با اشاره به اهمیت تامین کالا بیان نمود: سرفصل عملکرد شهروند از نقطه تامین کالا شروع می گردد، به همین خاطر انتظار می رود همانطور که در مورد تامین روغن عملکردمان مثبت بود و توانستیم این کالا را با بالاترین تنوع و هیچ کمبودی در تمام شعب داشته باشیم، در مورد تامین سایر کالاهای اساسی نیز به همین شکل عمل کنیم.

او در ادامه اضافه نمود: پیش بینی تامین کالاهای اساسی با توجه به شرایط بازار و مناسبت های پیش رو می بایست انجام گردد و برای جلوگیری از کمبود کالا، به هیچ عنوان کالاهای اساسی به صورت عمده عرضه نگردد.

کریمی در ادامه گفت: در بازار رقابت باید هنرنمایی کرد، راه چاره برون رفت از شرایط بحرانی، اتخاذ تصمیم های کلیدی و حساب شده است که لازمه آن شناخت کامل مدیران از حوزه های تحت مدیریت شان است.

او اضافه نمود: مدیران باید بتوانند ضمن پیش بینی شرایط بحران، برای آن راه چاره داشته و در زمان لزوم با در نظر دریافت شرایط بومی منطقه عمل نمایند.

مدیرعامل شرکت شهروند در مورد فروش مجازی شهروند بیان نمود: بحث توسعه خدمات فروش مجازی شهروند یکی از مهم ترین مطالبات مدیریت شهری و شهروندان است، باید زیرساخت های آن به شکلی باشد که بتواند جوابگوی مشتریان در تمام نقاط تهران باشد.

وحید کریمی با بیان اینکه هر اجرای هر معاهده ای الزامات مخصوص به خود را دارد گفت: ورود شرکت شهروند به بازار سرمایه نیز نیازمند زیرساخت های مختلفی همچون، اصلاح ساختار، تطبیق آن با شاخصه های مربوط به صنعت فروشگاه های زنجیره ای و قابلیت رقابت با رقبا است.

او اضافه نمود: از طرفی یکی دیگر از الزامات ورود به بازار سرمایه توسعه نقاط و سطح فروش در سراسر کشور است که می بایست با الویت کلانشهر تهران، شهرستان های تابعه پایتخت، استان البزر و سایر استان های همجوار در دستور قرار بگیرد، در این خصوص اقدامات مقدماتی انجام شده و پروژه های مختلفی در دست آنالیز است که امیدواریم مراحل اجرایی آن به زودی شروع گردد.

کریمی در انتها با بیان اینکه با ورود شهروند به بورس اتفاقات مثبتی در انتظار شرکت خواهد بود گفت: برای حضور به بازار سرمایه نیازمند شفافیت و انظباط کاری هستیم، با تحقق این امر نه تنها شاهد شکوفایی در مجموعه خواهیم بود بلکه با اطمینان می توانیم بگوییم شهروند را به عنوان میراثی ارزشمند برای آینده حفظ نموده و آنرا به فرزندانمان منتقل نموده ایم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1581

به "الزمات و زیرساخت های ورود شرکت شهروند به بازار سرمایه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الزمات و زیرساخت های ورود شرکت شهروند به بازار سرمایه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید