انتقاد ریوالدو از یک نشریه فرانسوی به خاطر مسی

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال برزیل و باشگاه بارسلونا از رفتار یک مجله ورزشی اروپایی به خاطر بی احترامی به لیونل مسی انتقاد کرد.

انتقاد ریوالدو از یک نشریه فرانسوی به خاطر مسی

به گزارش خبرنگاران، ریوالدو بعد از آنکه تصویر لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا را با پیراهن پاری سن ژرمن روی جلد مجله فرانس فوتبال دید، از این نشریه فرانسوی انتقاد کرد.

وی گفت: مجله معتبر فرانس فوتبال تصمیم گرفت تصویر مسی را با پیراهن سن ژرمن روی جلد خود بگذارد. این رفتار نادرستی است. چون بی احترامی به بارسلونا محسوب می گردد. به خصوص که در لیگ قهرمانان اروپا با همین تیم بازی دارد.

ریوالدو که در سال های 1997 تا 2002 برای بارسا بازی کرد، اضافه نمود:اما این حرکت همچنین به خود مسی هم بی احترامی است. چون می تواند به او آسیب بزند. اگر این تیم اسپانیایی حذف گردد، بسیاری از طرفدارانش یا مطبوعات می توانند بگویند وی تمرکز نداشته است. به همین خاطر فشاری دیوانه کننده بر او وارد خواهد شد.

این چهره صاحب نام ادامه داد: این حرکت می تواند تحریکی علیه مسی تلقی گردد. به نظر می رسد این یک اشتباه تعیین است. من تعجب می کنم این مجله در سراسر دنیا معتبر است اما این که هدفش از انجام چنین کاری چه بوده، را درک نمی کنم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1670

به "انتقاد ریوالدو از یک نشریه فرانسوی به خاطر مسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد ریوالدو از یک نشریه فرانسوی به خاطر مسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید