بدون نقی معمولی تکلیف پایتخت چه می گردد؟

به گزارش تور ترکیه ارزان، حدود یک ماه است که با کاهش نگرانی های کرونایی و با حفظ تدابیر بهداشتی و مراقبت های لازم بیشتر پروژه های تلویزیونی و حتی سینمایی شروع به کار نموده اند اما کمترین خبری از پایتخت 6 نیست.

بدون نقی معمولی تکلیف پایتخت چه می گردد؟

به گزارش مهر، نه سیروس مقدم در مقام کارگردان، نه الهام غفوری تهیه کننده و نه محسن تنابنده به عنوان سرپرست نویسندگان این مجموعه هیچیک خبری درباره ساخت این چهار قسمت مطرح نکرده اند. پیش از این فراوری چهار قسمت به سرانجام کرونا نسبت داده شده بود اما در حال حاضر حتی خبری از نگارش و بازنویسی فیلمنامه بر اساس این چند قسمتی که قرار است ساخته گردد نیز مطرح نیست.

چندی پیش نیز نسرین نصرتی از بازیگران اصلی این سریال در یک گفتگوی رسانه ای خاطرنشان کرد که خبری از قسمت های باقی مانده پایتخت 6 نیست. با این حال هفته گذشته انتشار یک خبر سینمایی، امیدها برای فراوری این قسمت های سرانجامی را با یک سوال جدی روبرو کرد.

این هفته اما خبر رسید محسن تنابنده که سهمی جدی در ساخت پایتخت داشته و در مقام طراح، سرپرست نویسندگان و از همه مهم تر بازیگر اصلی این مجموعه حضور و همراهی اش با این پروژه کلیدی و مشخص کننده است، به یک پروژه سینمایی مهم پیوسته است.

نام او در فهرست بازیگران فیلم سینمایی قهرمان تازه اصغر فرهادی مطرح شده و همین باعث طرح این گمانه در بعضی محافل رسانه ای شد آیا این حضور و مشغله ای که طبیعتاً پیوستن به پروژه مهمی چون قهرمان برای او به همراه دارد، سرنوشت پایتخت 6 را دستخوش تغییر در زمان بندی خواهد نمود؟ فعلاً همه چیز درباره سرانجام داستان نقی و خانواده معمولی در پرحاشیه ترین فصل پایتخت در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1235

به "بدون نقی معمولی تکلیف پایتخت چه می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدون نقی معمولی تکلیف پایتخت چه می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید