تراکتور و ماشین سازی همچنان شاکی دارند و محکوم می شوند

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای تازه صادره از سوی کمیته تعیین شرایط به شرح زیر است:

تراکتور و ماشین سازی همچنان شاکی دارند و محکوم می شوند

* پیرو شکایت محمد مشایخ از باشگاه نفت مسجد سلیمان به دلیل مطالبه وجه یک میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت یک میلیارد و سی میلیون ریال محکوم شد.

* محمدرضا خانزاده از باشگاه تراکتور بابت مطالبه یازده میلیارد ریالی شکایت کرد و این باشگاه به پرداخت هشت میلیارد و هشتصد و هشتاد میلیون ریال محکوم شد.

* پیرو شکایت غلامحسین کریم پور از باشگاه ماشین سازی تبریز بابت مطالبه چهارصد و هشتاد میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت مبلغ مورد مطالبه محکوم شد.

همچنین شکایت اصغر اعتباری از باشگاه ماشین سازی تبریز منجر به محکومیت باشگاه به پرداخت دو میلیارد ریال معادل کل مبلغ مورد مطالبه بازیکن شد.

مهدی جعفرپور نیز شکایتی بابت مطالبه هفتصد و پنجاه میلیون ریال از ماشین سازی تبریز کرد که طبق رأی کمیته شرایط بازیکنان این باشگاه به پرداخت چهارصد و چهل و دو میلیون ریال محکم شد.

باشگاه ماشین سازی باید مبلغ سیصد میلیون ریال نیز پیرو شکایت اسماعیل بالایی به وی بپردازد.

* با شکایت امیرحسین فشنگچی از باشگاه هوادار بابت مطالبه چهار میلیارد و یکصد میلیون ریالی، کمیته شرایط بازیکنان با توجه به اعلام طرفین مبنی بر توافق، قرار رد دعوی صادر کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 فروردین 1401 بروزرسانی: 21 فروردین 1401 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2189

به "تراکتور و ماشین سازی همچنان شاکی دارند و محکوم می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتور و ماشین سازی همچنان شاکی دارند و محکوم می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید