تریپیر: مدیران تاتنهام نمی گذاشتند جراحی کنم!، هیچ کس بهتر از سیمئونه نمی تواند دفاع کردن را آموزش دهد

به گزارش تور ترکیه ارزان، مدافع تیم فوتبال اتلتیکو مادرید مدعی شد که مدیران تیم سابقش به او اجازه نمی دادند عمل جراحی که برای برطرف کردن مصدومیتش نیاز بود را انجام دهد.

تریپیر: مدیران تاتنهام نمی گذاشتند جراحی کنم!، هیچ کس بهتر از سیمئونه نمی تواند دفاع کردن را آموزش دهد

به گزارش تور ترکیه ارزان، کایران تریپیه می گوید از مدت ها پیش درگیر مصدومیتی بود که در نهایت زمستان سال گذشته برای مداوای آن مجبور شد زیر تیغ جراحان برود. مشکل او یک درد مزمن از ناحیه کشاله ران بود که در زمان حضورش در تاتنهام هم از آن رنج می برد. از اقبال بلند تریپیر، دوره ریکاوری او پس از عمل جراحی با تعطیلی لیگ ها به خاطر شیوع کرونا مصادف شد و به این ترتیب او در دو ماه ژانویه و فوریه تنها 7 بازی تیمش را از دست داد و حالا دوباره در تمرینات حاضر می گردد و آماده از سر دریافت فصل شده است.

تریپیر 29 ساله که تابستان سال گذشته با قراردادی 20 میلیون پوندی به اتلتیکومادرید پیوست و در این فصل در تمامی رقابت ها هم 26 بازی برای این تیم انجام داده است، به نشریه میرر انگلیس گفت: بدون شک من احساس می کنم که الان نسبت به فصل گذشته در تاتنهام، بازیکن بهتری هستم. فصل پیش روزهای سختی را سپری می کردم چون مصدومیت هایی داشتم. نمی خواهم بهانه بیاورم چون همان موقع هم این موضوع را از کسی پنهان نمی کردم اما چندین ماه من از ناحیه لگن و کشاله ران احساس درد می کردم اما در نهایت ماه ژانویه و در تعطیلات زمستانی در اسپانیا عمل جراحی شدم.

مدافع انگلیسی اتلتیکومادرید افزود: با توجه به وقفه ای که به خاطر شیوع کرونا به وجود آمد و نزدیک بودن آن به عمل جراحی ام، من فقط چند هفته خانه نشین بودم و الان احساس به مراتب بهتری دارم. باید سال گذشته عمل می شدم اما در تاتنهام یکسری ها نمی گذاشتند که من این کار را انجام دهم. به همین دلیل من فصل گذشته مسائل فراوانی داشتم که روی عملکردم هم تأثیر گذاشته بود. این فصل اما دیگر به جایی رسیدم که چاره ای جز عمل جراحی برایم باقی نماند، هر چند باید فصل پیش این کار را انجام می دادم. به هر حال دیگر همه چیز گذشته و من من نمی خواهم دوباره آنها را مرور کنم.

تریپیر با ابراز رضایت از انتخابش برای پیوستن به اتلتیکومادرید افزود: من کاملاً از وضعیتم راضی هستم و این برایم مهمترین چیز است. فرهنگ و فوتبال اسپانیا خیلی با انگلیس فرق دارد. لالیگا کاملاً با لیگ برتر متفاوت است. من باید قابلیت های تدافعی ام را تقویت می کردم و این همان چیزی بود که من فصل گذشته هم به آن اذعان داشتم. می دانم که برای انجام این کار هم هیچ کسی بهتر از سیمونه نمی تواند به من درس بدهد. جو تیم مان عالی است. بازی کردن برای سیمونه واقعاً لذتبخش است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1209

به "تریپیر: مدیران تاتنهام نمی گذاشتند جراحی کنم!، هیچ کس بهتر از سیمئونه نمی تواند دفاع کردن را آموزش دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تریپیر: مدیران تاتنهام نمی گذاشتند جراحی کنم!، هیچ کس بهتر از سیمئونه نمی تواند دفاع کردن را آموزش دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید