تهران فردا تعطیل شد

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، محسن منصوری استاندار تهران گفت: بر اساس مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران، فردا چهارشنبه ادارات، مدارس و دانشگاه های استان تهران فردا تعطیل شد اما بانک ها تعطیل نیستند و به فعالیت خود ادامه می دهند.

تهران فردا تعطیل شد

به گزارش فارس، وی گفت: اصل بر توجه به سلامتی مردم است و درباره تأخیر در اعلام زمان تعطیلی ها باید توضیحاتی ارائه دهم، این که بعضا مردم در پی این تأخیرها دچار مشکلاتی شده اند باید از آنها از کنیم.

استاندار تهران ادامه داد: پیش بینی دستگاه ها از آلودگی فردا این است که نسبت به امروز غلظت آلودگی بسیار کمتر است اما هوای همچنان بسیار ناسالم است و از همین رو چهارشنبه کلیه مدارس و دانشگاه ها و ادارات استان تهران تعطیل خواهد بود.

منصوری در پاسخ به پرسش تعطیلی بانکها در استان تهران، اعلام کرد: البته که تعطیلی بانک ها به علت خدمات رسان بودن آنهامنطقی نیست اما پیشنهاد می گردد که حضور کارمندان و پرنسل در بانکها کاهش یابد و مدیران به این مضوع نیز توجه نمایند.

وی درباره تعطیلی در استان البرز نیز شرایط به گونه استان تهران است و فردا چهارشنبه ادارات، مدارس و دانشگاه های این استان نیز تعطیل هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 16 تیر 1401 بروزرسانی: 16 تیر 1401 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2267

به "تهران فردا تعطیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران فردا تعطیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید