جلالی: همه باشگاه باید یک تست یکسان برای کرونا بدهند

به گزارش تور ترکیه ارزان، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان از سازمان لیگ فوتبال ایران خواست تا تدابیری اتخاذ کند که همه باشگاه ها در یک آزمایشگاه معین تست کرونا بدهند.

جلالی: همه باشگاه باید یک تست یکسان برای کرونا بدهند

به گزارش خبرنگاران، مجید جلالی درباره مثبت شدن تست کرونای چند بازیکن تیم فوتبال گل گهر سیرجان اظهار کرد: در طول یک هفته کل تیم ما در قرنطینه خواهد بود و در طول دو هفته بازیکنانی که تست مثبت داشتند باید در قرنطینه باشند.

وی اضافه کرد: من از سازمان لیگ یک درخواست دارم. باشگاه ما یکی از کارآمدترین تست هایی که می توان انجام داد را از بازیکنان و کادر فنی تیم گرفته است. من از سازمان لیگ می خواهم همه تست هایی که باشگاه های لیگ برتری انجام می دهند یکسان باشد. به طور مثال به من گفتند اگر در یک آزمایشگاه دیگر تست می دادیم شاید همه جواب ها منفی می شد. بنابراین فکر می کنم این موضوع مهمی باشد که سازمان لیگ آزمایشگاهی را معین کند که همه باشگاه ها در یک آزمایشگاه معین تست بدهند.

جلالی ادامه داد: در حال حاضر باشگاه ها خودشان به یک آزمایشگاه می فرایند و تست می دهند. امروز پزشک تیم ما می گفت اگر در آزمایشگاه دیگری تست داده بودیم همه جواب ها منفی بودند اما باشگاه می خواست یکی از بهترین تست ها را از بازیکنان بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در ادامه با اشاره به اینکه بازیکنانی که تست کرونای مثبت دارند تحت پوشش باشگاه هستند، گفت: قرار است از روزهای آینده از خانواده این بازیکنان هم تست گرفته شود. سعی می کنیم در کوتاه ترین زمان به اوضاع باشگاه مسلط بشویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1223

به "جلالی: همه باشگاه باید یک تست یکسان برای کرونا بدهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: همه باشگاه باید یک تست یکسان برای کرونا بدهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید