حرف های جالب طارمی در نشست خبری ملاقات پورتو ، اتلتیکومادرید

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، حضور مهدی طارمی در نشست خبری پیش از ملاقات حساس فردا برابر اتلتیکو مادرید، تنها حاوی یک پیغام است و آن هم اینکه سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو میخواهد به مهاجم ایرانی تیمش روحیه داده و اینکه ثابت کند او برای آبی و سفیدهای شهر بندرنشین یک مهره بسیار مهم و غیر قابل جایگزین است در نتیجه امید اول گلزنی پورتو به این بازیکن بوشهری است که در 7 ملاقات گذشته پیروز به گلزنی نشده است.

حرف های جالب طارمی در نشست خبری ملاقات پورتو ، اتلتیکومادرید

پورتو برای شگفتی سازی و صعود از گروه مرگ رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و حذف تیم های میلان و اتلتیکو، تنها نیازمند یک پیروزی خانگی است. حتی نتیجه تساوی نیز این تیم را راهی دور بعد می نماید به شرطی که میلان پیروز به شکست لیورپول نگردد. برای این ملاقات حساس و مهم، مهدی طارمی به کنفرانس خبری قبل از ملاقات مرگ و زندگی فردا شب آمد.

او که پس از باز کردن دروازه سانتاکلارا در رقابت های لیگ کاپ در 7 بازی متوالی پیروز نشده است برای تیمش گل بزند، در ابتدای صحبت هایش گفت: هر تیمی کوشش می نماید که برترین باشد و این بازی را برنده از زمین خارج گردد ولی ما اینجا هستیم که این کار را برای خودمان انجام بدهیم. ما می خواهیم این بازی را با نقشه ای که داریم برنده شویم. نتیجه این کار نیز فردا معلوم می گردد.

طارمی در بخش دیگری از صحبت هایش درباره انگیزه پورتو جهت کسب 3 امتیاز بازی حساس فردا شب اینگونه به خبرنگار حاضر در نشست خبری پاسخ داد: ما در هر بازی برای برد به میدان می رویم. ما به همه حریفان احترام می گذاریم، اما سابقه حضور در لیگ قهرمانان را داریم و همواره برای بردن می رویم.

مهاجم ایرانی پورتو در ادامه گفت: می دانستیم گروه سختی است، کار خوبی انجام دادیم و این بازی سخت خواهد بود. ما اف سی پورتو هستیم، تاریخ خود را داریم و می توانیم هر کاری انجام دهیم.

طارمی که در سرانجام یکبار دیگر با سوالی درخصوص عدم پیروزیت در گلزنی در هفت بازی متوالی روبرو شده بود، پاسخ داد: اینکه من گل نمی زنم و تیم بازی را می برد، خیلی مهم نیست. مهم پیروزی پورتو است و جشنی که به همراه طرفداران در آخر بازی می گیریم. این از همه چیز مهمتر است.

به هر شکل حضور مهدی طارمی در نشست خبری پیش از ملاقات با اتلتیکو از این جهت جالب توجه بود که این بازیکن پیش از این نیز در نشست خبری تیمش حضور یافته بود و تصور می شد کونسیسائو برای این کنفرانس از شاگردان دیگرش استفاده کند ولی او ترجیح داد تا طارمی را با خود به این نشست ببرد و اهمیت او در تیم پورتو را یک بار دیگر به این بازیکن ایرانی نشان دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2101

به "حرف های جالب طارمی در نشست خبری ملاقات پورتو ، اتلتیکومادرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های جالب طارمی در نشست خبری ملاقات پورتو ، اتلتیکومادرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید