سومین مرحله وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری واریز می شود خبرنگاران

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از واریز سومین مرحله وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری تا عصر امروز (دوشنبه) خبر داد.

سومین مرحله وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری واریز می شود خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از واریز سومین مرحله وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری تا عصر امروز (دوشنبه) خبر داد.

علی خدامی افزود: وام 25 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق مربوط به دوره سوم سال 1399 تا عصر دوشنبه به حساب حقوق شخص بازنشستگان مشمول واریز خواهد شد.

وی با بیان اینکه تعداد دریافت کنندگان این تسهیلات براساس اعلام قبلی، یک هزار نفر در کل کشور خواهد بود، گفت: این تعداد واجد شرایط، افرادی هستند که درخواست خود را به صورت اینترنتی از 25 بهمن تا 8 اسفندماه امسال در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی ثبت کرده بودند و به این ترتیب از ابتدای سال 99 تا به امروز حدود 3 هزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری از تسهیلات ازدواج فرزندان برخوردار شده اند.

به گزارش ایرنا در ادامه سیاست حمایت اجتماعی و اجرای طرح های رفاهی برای بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت نام اینترنتی پنجمین مرحله ارائه تسهیلات وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق (سومین مرحله در سال 1399) به مبلغ 25 میلیون تومان از ساعت 8 روز دوشنبه 25 بهمن 99 در درگاه خدمات الکترونیک صندوق به نشانی sabasrm.ir اجرا شد.

دی ماه امسال دومین مرحله وام ازدواج فرزندان در سال 1399 به مبلغ 25 میلیون تومان برای افراد واجد شرایط به حساب بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش واریز شد و هچنین نوبت اول این تسهیلات به مبلغ 20 میلیون تومان برای واجدین شرایط، در تیرماه امسال پرداخت شده بود.

تسهیلات نوبت جدید حداکثر هزار فقره بود و به آن دسته از فرزندان یا نوه های تحت تکفل بازنشستگان، موظفان و همسر وظیفه بگیر صندوق بازنشستگی کشوری تعلق می گیرد که خودشان و همسرشان برای اولین بار ازدواج کرده باشند.

تاریخ عقدنامه فرزندان باید از اول خرداد 98 تا اول اسفند ماه 99 باشد و بازنشستگان و موظفانی که در دوره های قبلی نسبت به اخذ تسهیلات مزبور برای یکی از فرزندان اقدام کرده باشند، امکان ثبت نام و بهره مندی از تسهیلات جاری را برای سایر فرزندان خود ندارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1746

به "سومین مرحله وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری واریز می شود خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین مرحله وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری واریز می شود خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید