اخبار سیاسی

آیین تکریم و معارفه معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد برگزار گردید

تهران (پانا) - پیرو حکم انتصاب فرشاد مهدی پور به وسیله وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اسم معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، آیین تکریم و معارفه معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

22 مهر 1400

حمایت کمیته امداد از یک میلیون و 716 هزار سالمند در کشور

تهران (پانا) - معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت یک میلیون و 716 هزار سالمند در سراسر کشور از خدمات کمیته امداد برخوردارند.

19 مهر 1400

انتشار ویدیوهای ضدواکسن در یوتیوب ممنوع شد

یوتیوب فراتر از ممنوعیت انتشار اطلاعات نادرست درباره واکسنهای کووید 19 عمل کرده و تمامی ویدیوهای ضد واکسن را مسدود خواهد کرد.

17 مهر 1400

تور اروپا ارزان: اتحادیه اروپا: حامی فرانسه هستیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، رهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا از اعتراض و خشم فرانسه در قبال لغو قرارداد ساخت زیردریایی به وسیله استرالیا و پیمان نو تسلیحاتی این کشور با انگلیس و آمریکا موسوم به آکوس AUKUS حمایت کردند.

5 مهر 1400

برگزاری کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم با حمایت ایرانسل

به گزارش خبرنگاران نقل از روابط عمومی ایرانسل، این کنگره، روزهای 24 تا 26 شهریور ماه 1400، به صورت آنلاین، با حضور وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی ایران در دانشگاه تربیت مدرس برگزار گردید.

1 مهر 1400

سیاست گذاری های مالی با مشورت بخش خصوصی و دانشگاه ها، کارشناسی گردد

عضو هیات نمایندگان اتاق ایران با اشاره به معضل کسری بودجه در اقتصاد، گفت: بخش خصوصی به هیچ اسم چاپ پول را توصیه نمی کند؛ چراکه چنین اقدامی تبعات تورمی بسیار سنگینی برای اقتصاد کشور در پی دارد.

17 شهریور 1400

برنامه کبک برای مهاجران تازه وارد

استان کبک برنامه خود را برای خوگیری مهاجران تازه وارد با جامعه کبک اعلام نموده است؛ ماموران مهاجرت به کمک مهاجران می آیند و آنها را در تک تک مراحل کمک می نمایند. آقای Simon Jolin-Barrette وزیر مهاجرت کبک جزییات این برنامه را در تاریخ 8 آگوست رسما خاطرنشان کرد.

14 شهریور 1400

بندر چابهار در مناسبات تجاری بین المللی تاثیرگذار است

کردی گفت: در طرح جامع لجستیک، بندر چابهار یکی از چهار منطقه لجستیک کشور است و این امر اهمیت راهبردی آن را بیشتر می کند.

7 شهریور 1400

سفرای انگلیس و روسیه فورا عذرخواهی کنند

قالیباف با اشاره به عکس توهین آمیز سفرای روسیه و انگلیس شرح داد: هر دو سفیر باید فورا به طور رسمی عذرخواهی کنند در غیر اینصورت اقدام می کنیم.

25 مرداد 1400

قدردانی جهانگیری از مردم به دلیل صرفه جویی در مصرف برق

معاون اول رئیس جمهور از مردم و واحد های صنعتی بزرگ به دلیل صرفه جویی در مصرف برق قدردانی کرد.

19 مرداد 1400

قالیباف: دولت سریعا لایحه ساماندهی رمزارز ها را به مجلس ارایه کند

رییس مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که انتظار می رود هرچه سریع تر دولت لایحه ای برای نظام مند کردن فراوری و استخراج رمزارز ها برای خارج کردن چهار وزارتخانه از سردرگمی ارائه کند.

13 مرداد 1400

شرایط دفن زباله ها در تفت با قید فوریت معین تکلیف گردد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تفت گفت: در راستای حفظ سلامت و بهداشت شهروندان، و بعلاوه حفاظت از محیط زیست، شرایط دفن زباله ها با قید فوریت باید معین تکلیف شود.

13 مرداد 1400

اعتصاب دانش آموزان هالیفاکس برای مقابله با تغییرات آب و هوایی

صدها دانش آموز از سراسر شهر هالیفاکس با راهپیمایی در مرکز این شهر، خواهان اقدام برای مقابله با تغییرات آب و هوایی شدند.

11 مرداد 1400

مواجهه با طالبان ؛ اتخاذ یک موضع برای ثبت در تاریخ!

بعضی ها که تا همین چند روز قبل برای خبر تصرف شهرها(ولسوالی ها) در افغانستان واژه آزادسازی را به کار می بردند و رضایت قلبی خود را از اتفاقات میدانی و پیشروی طالبان کتمان نمی کردند این روزها دوباره طالبان را گروه معرفی می کنند و به بازپس گیری منطقه ها از...

10 مرداد 1400

پاسخ وزیر آموزش و پرورش به چگونگی بازگشایی مدارس، نحوه واکسیناسیون فرهنگیان و زمان اجرای رتبه بندی معلمان

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش با حضور در برنامه نگاه یک به تشریح مسایل مربوط به آموزش و پرورش در دوران کرونایی و سال تحصیلی آینده پرداخت.

9 مرداد 1400

آب رهاسازی شده برای هورالعظیم مطلوب نیست

در پی به وجود آمدن تنش آبی درتالاب هورالعظیم و مرگ ماهیان که به رهاسازی آب سد کرخه انجامید، یک کارشناس آب ضمن ابراز خرسندی از جاری شدن دوباره آب در تالاب اظهارکرد: آب رهاسازی شده ویژگی های آب مطلوب برای تالاب ها را ندارد و در شرایطی که لاشه های زیادی از...

9 مرداد 1400

فهرست هتل های مورد تایید دولت کانادا برای قرنطینه

گزارش ها نشان دهنده این است که هزینه 2000 دلار برای مسافران بیش از حد بود و هزینه قرنطینه برای سه روز در حقیقت بسیار کمتر است.

8 مرداد 1400

یمن گزینه های فراوانی برای پاسخگویی به جنایات سعودی دراختیار دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، علی القحوم عضو دفتر سیاسی جنبش أنصارالله یمن در سخنانی گفت: عملیات نظامی اخیر نیروهای یمنی در جیزان در واکنش به جنایات عربستان سعودی انجام شد.

4 مرداد 1400

ظریف وارد رم شد

خبرگزاری خبرنگاران- محمدجواد ظریف برای ملاقات با مقامات واتیکان و ایتالیا وارد رم شد.

4 مرداد 1400

خشکسالی در ایران؛ زندگی در بعضی شهر ها غیرممکن می گردد

مطالعه ای که چند ماه پیش به وسیله بعضی از محققین ایرانی در مجله نیچر منتشر شده بود نشان می داد که حجم باورنکردنی ای از آب های زیرزمینی کشور از سال 2002 تا 2015 میلادی تخلیه شده است یا به زبانی، ایران دیگر زیر زمین آبی ندارد.

1 مرداد 1400
تعداد: (505)