فرنگی کاران سه وزن دوم حریفان خود را شناختند

به گزارش تور ترکیه ارزان، به گزارش خبرنگاران، نتایج قرعه کشی نمایندگان سه وزن دوم کشورمان برای حضور در رقابتهای جهانی که از ظهر فردا در بوداپست مجارستان شروع می گردد به توضیح زیر است:

فرنگی کاران سه وزن دوم حریفان خود را شناختند

در وزن 60 کیلوگرم که 31 نفر حضور دارند، مهرداد مردانی در دور نخست به مصاف شینیبو اوتا دارنده مدال نقره المپیک و قهرمان آسیا و بازی های آسیایی از ژاپن می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان تسیمبالیوک از اوکراین و سلطانگالی از قزاقستان کشتی می گیرد. در گروه مردانی مراد ممدوف دارنده مدال نقره اروپا از آذربایجان، کیم سئونگ هاک دارنده مدال برنز دنیا از کره جنوبی، سرگئی امیلین قهرمان اروپا از روسیه و ایو آنگلوف قهرمان دنیا از بلغارستان حضور دارند.

در وزن 67 کیلوگرم محمدرضا گرایی در دور اول با قرعه استراحت روبروست. وی در دور دوم به مصاف مصطفی محمد از مصر می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان امانتور اسماعیل اف دارنده مدال برنز بازی های آسیایی از قرقیزستان و شماگی بولکوادزه دارنده مدال برنز المپیک و قهرمان زیر 23 سال دنیا از گرجستان می رود. در این وزن 33 نفر حضور دارند که در گروه گرایی اسماعیل بوررو مولینا قهرمان المپیک و دنیا از کوبا، ریو هان سو قهرمان دنیا از کره جنوبی و آرتم سورکوف دارنده مدال برنز دنیا و طلای اروپا از روسیه حضور دارند.

در وزن 87 کیلوگرم که 34 نفر حضور دارند حسین نوری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با هیتانیمی از فنلاند کشتی می گیرد و در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان مانجیت از هند و اریک آپس از استونی می رود. در گروه نوری ژان بلنیوک قهرمان دنیا و دارنده مدال نقره المپیک از اوکراین و اسلام عباس اف دارنده مدال برنز زیر 23 سال دنیا از آذربایجان حضور دارند.

مسابقات اوزان فوق از ساعت 12 ظهر فردا (جمعه) برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 215

به "فرنگی کاران سه وزن دوم حریفان خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرنگی کاران سه وزن دوم حریفان خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید