مقاله: قصر هفبورگ وین (اتریش)

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، موزه سیسی به ملکه الیزابت اختصاص داده شده است. این موزه یک تصویر شگفت انگیز از زندگی طبقه اشرافی در قرن نوزدهم را به مسافران تور اتریش ارائه می دهد. برخی از جذاب ترین آثار به نمایش درآمده در این موزه شامل نوشته های ملکه الیزابت در مورد رژیم زیبایی سختش، ماسک مرگ که بعد از به قتل رسیدنش ساخته شد و همچنین نمونه بازآفرینی شده از لباسی که در زمان آمدنش به اتریش از مونیخ در سال 1854 و در سن شانزده سالگی به تن داشته است می شوند. برای کسانی که از قصر هفبورگ وین دیدن می کنند، بازدید از مجموعه نقره یکی از بایدهای بازدیدشان است. در اینجا بیشتر از 7000 قطعه از ظروف غذاخوری مورد استفاده هر روزه یا برای مراسم خاص متعلق به خانواده سلطنتی به نمایش در آمده اند.

مقاله: قصر هفبورگ وین (اتریش)

همراه با میدان ها و باغ های متعددش، مجموعه قصر هفبورگ وین منطقه ای به مساحت تقریبا 24 هکتار را پوشش می دهد و به نوعی یک شهر درون یک شهر به حساب می آید. این قصر از 18 گروه ساختمان، 19 حیاط و 2600 اتاق تشکیل شده است. مسافران تور اتریش برای بازدید از قصر هوفبورگ 3 انتخاب دارند: آپارتمان های سلطنتی، موزه سیسی و مجموعه نقره. هر کدام از این بخش های قصر هفبورگ را می توانید در قالب تورهای جداگانه یا به عنوان بخشی از یک بازدید همه جانبه ببینید. منطقه اطراف قصر هفبورگ همراه با تعدادی از ساختمان های جانبیش، منزلگاه تعداد زیادی از جاذبه های جالب توجه هستند؛ کلیسای کوچک سلطنتی، موزه تاریخ طبیعی، کتابخانه ملی اتریش و مدرسه سوارکاری اسپانیایی برخی از این جاذبه ها هستند.

کافه هفبورگ قهوه و غذاهای سبک را به مسافران تور اتریش ارائه می دهد. این کافه درست در مرکز قصر هوفبورگ قرار گرفته است. در ماه های گرم سال مهمانان می توانند در پاسیو کافه از غذایشان لذت ببرند. در ماه های خلوت تر سال، بسته های ویژه بازدید از مجموعه قصر در دسترس هستند؛ این بسته ها شامل بلیت ورودی به مجموعه نقره، موزه سیسی و آپارتمان های امپراتوری و همچنین یک قهوه وینی و شیرینی در کافه هوفبورگ می شوند.

منبع مقاله: قصر هفبورگ وین (اتریش)

انتشار: 20 دی 1400 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2102

به "مقاله: قصر هفبورگ وین (اتریش)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: قصر هفبورگ وین (اتریش)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید