مهدی مجاهد معاون هماهنگی دفتر رییس جمهوری شد

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، تهران (پانا) - رییس دفتر رییس جمهوری در حکمی مهدی مجاهد را به سمت معاون هماهنگی، پیگیری های ویژه و خدمات مدیریت دفتر رییس جمهوری منصوب کرد.

مهدی مجاهد معاون هماهنگی دفتر رییس جمهوری شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، غلامحسین اسماعیلی در این حکم خطاب به مهدی مجاهد تاکید نمود: نظر به تعهد، تجارب ارزنده و توانایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت معاون هماهنگی، پیگیری های ویژه و خدمات مدیریت دفتر رییس جمهوی منصوب می شوید.

رییس دفتر رییس جمهوری اضافه نمود: انتظار دارد با تشریک مساعی سایر همکاران و استفاده بهینه از تمامی ظرفیت ها، در انجام وظایف محوله و اهتمام به عدالت محوری، روحیه انقلابی، مردم داری، پاکدستی و فساد ستیزی، قانون مداری، مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی و تعامل با هیات محترم وزیران در تحقق اهداف دولت و حل مسائل کشور مجدانه بکوشید. توفیقات آن جناب را در خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال خواستارم.

رییس دفتر رییس جمهوری بعلاوه با تقدیر از خدمات احمد شمس در طول دوران تصدی معاونت هماهنگی، پیگیری های ویژه و خدمات مدیریت دفتر رییس جمهوری، وی را به سمت مشاور رییس دفتر رییس جمهوری منصوب کرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 شهریور 1400 بروزرسانی: 12 شهریور 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1960

به "مهدی مجاهد معاون هماهنگی دفتر رییس جمهوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی مجاهد معاون هماهنگی دفتر رییس جمهوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید