نکیسا: در فوتبال مان باید دنبال جریان سازی باشیم، باید در آینده نزدیک نتایج درخشانی در جام جهانی بگیریم

به گزارش تور ترکیه ارزان، دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال که میهمان ششمین فستیوال فوتبال پایه بود، معتقد است که در آینده ای نزدیک باید به دنبال کسب نتایج درخشان در جام جهانی باشیم.

نکیسا: در فوتبال مان باید دنبال جریان سازی باشیم، باید در آینده نزدیک نتایج درخشانی در جام جهانی بگیریم

به گزارش تور ترکیه ارزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نیما نکیسا پیرامون ششمین فستیوال ملی فوتبال پایه پسران که به میزبانی کردان کرج برگزار گردیده است، گفت: حقیقت این است که ما باید به دنبال ایجاد تحولی در ساختار فوتبال کشور باشیم. در واقع باید به شکلی از سطح پایه برای فوتبال مان فلسفه ای به وجود بیاوریم و مسیر درستی را هدفمند دنبال کنیم. به عقیده من بهترین و مؤثرترین روش همین فعالیت های گسترده حوزه پایه است. اینگونه فستیوال ها و برنامه هایی که برای شناسایی استعدادها اجرا می گردد، بسیار مهم و تأثیرگذار است.

وی ادامه داد: ما باید در فوتبال مان به دنبال جریان سازی باشیم. باید به خوبی از کشورهای صاحب سبک فوتبال در این زمینه الگوبرداری کنیم. قدرت های فوتبال آسیا رقیبان سرسخت ما خواهند بود و باید استعدادهای خودمان را به خوبی بشناسیم تا در سطح دنیا و آسیا همچنان حرف هایی برای گفتن داشته باشیم. ما باید در آینده ای نزدیک به دنبال این باشیم که در جام دنیای نتایج درخشانی بگیریم و حتی از گروه مان صعود کنیم. برای این کار همینگونه برنامه های هدفمند و فستیوال های ارزشمند اهمیت خودش را نشان می دهد. از همین طریق می توانیم برای آینده فوتبال مان نسل سازی کنیم. من به آقای تاج و آقای ساکت تبریک می گویم که چنین برنامه های خوبی را در سطوح پایه دنبال می نمایند و از دوست عزیزم ابراهیم شکوری تشکر می کنم که زحمات زیادی برای اجرای این فستیوال کشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 آذر 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 175

به "نکیسا: در فوتبال مان باید دنبال جریان سازی باشیم، باید در آینده نزدیک نتایج درخشانی در جام جهانی بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکیسا: در فوتبال مان باید دنبال جریان سازی باشیم، باید در آینده نزدیک نتایج درخشانی در جام جهانی بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید