واکنش همسر ناصر محمدخانی به شایعه فوت او

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، سپیده فکوری، همسر ناصر محمدخانی درباره آخرین شرایط پیشکسوت پرسپولیس که در بیمارستان بستری شده است اظهار کرد: او تحت درمان است و کار های پزشکی روی او انجام می گردد. متاسفانه در روز های اخیر در فضای مجازی اخباری منتشر کردند مبنی بر این که حال همسرم بد شده و یا فوت نموده است. این شایعات واقعا دل ما را آزرد و ما را ناراحت می نماید. وقتی یکی از همین شایعات را می خواندم به سمت ناصر رفتم و دست او را محکم فشردم. واقعا با چه هدفی این شایعات را منتشر می کنید؟

واکنش همسر ناصر محمدخانی به شایعه فوت او

وی اضافه نمود: حال ناصر خوب است و طول درمان را طی می نماید. اینکه می گویند حالش بد است، اصلا صحت ندارد. فعلا پزشکان گفته اند باید 10 روز در بیمارستان باشد و شاید این مدت بیشتر هم بگردد.

او بعلاوه گفت: در روز های اخیر علاقه مندان ناصر به وسیله فضای مجازی با ما در ارتباط بودند و که این موضوع برای ما دلگرمی بود. یکی از دوستان ناصر هم با او تماس گرفت و من ماسک اکسیژن را از روی صورت او برداشتم و با دوستش صحبت کرد. ناصر محمدخانی، یحیی گل محمدی را خیلی دوست دارد و وقتی در فضای مجازی دیدم آقای گل محمدی تصویر ناصر را منتشر نموده است، به او نشان دادم و خیلی راضی شد. ناصر آنقدر گل محمدی را دوست دارد که زمانی که گل محمدی در تیم پدیده کار می کرد، می گفت تیم دوم من پدیده است. از همه پیشکسوتان و اهالی فوتبال که در این روز ها به یاد ما بودند تشکر می کنم. آن ها و پیغام هایشان برای ما باعث دلگرمی هستند.

وی در پاسخ به این سوال که ناصر محمدخانی از چه زمانی دچار بیماری شده است گفت: ماه ها است که او احتیاج به درمان دارد، اما اقدام به این کار نمی کرد. این موضوع باعث شد من از رحیم یوسفی بخواهم ناصر را راضی کند تا برای درمانش به بیمارستان برود. یک شب که از خواب بیدار شده بود به سختی نفس می کشید که باعث ترس من شده بود. واقعا نگرانش بودم، اما الان راضیم که روند درمانش طی می گردد و حال بهتری دارد. دیروز که در بیمارستان بودم می گفت بهتر نفس می کشم. از همه مردم تشکر می کنم که به یاد ما بودند و امیدوارم به زودی خبر سلامتی ناصر را اعلام کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 13 شهریور 1402 بروزرسانی: 13 شهریور 1402 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2470

به "واکنش همسر ناصر محمدخانی به شایعه فوت او" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش همسر ناصر محمدخانی به شایعه فوت او"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید